Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Alarm w B6, problem z pilotem.


RobertTychy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Otóż mój problem polega na tym że raz mi działa pilot od alarmu, a raz nie działa. Co to może być, gdzie może tkwić problem? Dodam że baterie w pilotach są nowe, alarm jest fabryczny, w pilocie przy włączeniu alarmu zamykają się centralne zamki. Zaóważyłem że gdy pilot nie działa, otworze drzwi ręcznie za pomocą kluczyka a następnie kilka razy przekręce zapłon, wtedy na nowo piloty zaczynają działać na jakiś czas, a jak sie zawiesi to nowu jakiś czas nie działają. Kto wie od czego to może zależeć? Jakie są wogóle opcje ukryte tego alarmu, bo zaóważyłem że np po wejściu do samochodu jak przytrzymam przycisk do zamykania samochodu od wewnątrz i w międzyczasie przekręce kilka razy zapłon to ten przycisk zaczyna świecić i wtedy coś sie dzieje. Co moge sprawdzić, kto się na tym zna? Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś gdzieś kiedyś mi się obiło że jakaś seria ori kluczyków scyzoryków była trafna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten problem, czasem auto nie chce sie zamknac z pilota (w kluczyku), wystarczy włożyc na chwile do stacyjki, przekrecic, wyjac i juz działa.

Gorzej jest gdy czasami nie chce sie otworzyc z pilota. Wtedy otwieram z klucza, alarm się włącza i wygląda jakbym kradł własne auto :D

I znowu jak sie wsadzi do stacyjki i wyjmie to załapuje i wyłącza alarm.

Co to może byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...