Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hamownia i inne pytania ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla wielu pewnie to będzie okazja do żartów,ale ja naprawdę nie wiem co to,i odważyłem się zapytać."kto pyta nie błądzi".

Zresztą jest wiele na forum terminów których znaczenia nie rozumiem i postanowiłem się pytać.

Opublikowano

tak najprosciej jest to urzadzenie do pomiarow krzywej mocy i momentu obrotowego...

autko wjezdza na rolki (cos takiego jak na przegladach) jest przypinane pasami do sciany (coby przypadkiem nie wyskoczylo z tych rolek) :lol: i sie rozpedza do v-max... z tego pomiaru wychodza krzywe o ktorych wspomnialem. opis jest bardzo ogolny i odczytac mozna wiele innych wartosci, straty mocy, przyspieszenie,v-max itd, ale nie wiem czy bardziej profesjonalne wyjasnienie Cie interesuje

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie to mi wystarczy.

Tak przy okazji,naprawde mi głupio pytac o takie rzeczy ale muszę.Pytałem żony ale ona tez nie wie(żart).Otóż powiedz mi drogi Hugo jak mam (po czym)stwierdzic ,że mam KLIMATRONIC ??.Znalazłem posta z kodami pobieglem do autka i klops.Pierwszy problem,który to przycisk od recyrkulacji?.Czekam na odp.

Opublikowano

marianer, tu masz na zdjatku klimatronic http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7b9b761516fc9ef3.html , a przycisk od recyrkulacji to ten samochodzik i szczalka w nim. :mrgreen:

Opublikowano

recyrkulacja=obieg zamkniety...moze wsatwie fotke z opisanymi guzikami (jak tylko znajde takie gdzie wyrznie widac)

Opublikowano
  • Autor

Hurra-mam klimatronic.Dokładnie to samo co na fotce.

Wiedziałem ,że kto pyta ........... .Bardzo wielkie dzięki.

Ostatnie pytanie (dzisiaj bo do roboty czas)czy można odczytać kody gdy klima jest pusta ?

Bo tak jest u mnie - narazie.

Opublikowano

tak to nie ma nic wspolnego ze soba

Opublikowano
  • Autor

Murzyn jesteś WIELKI

Opublikowano
Hurra-mam klimatronic.Dokładnie to samo co na fotce.

Wiedziałem ,że kto pyta ........... .Bardzo wielkie dzięki.

Ostatnie pytanie (dzisiaj bo do roboty czas)czy można odczytać kody gdy klima jest pusta ?

Bo tak jest u mnie - narazie.

mozna ...

i czym predzej jedz napelnic klime .... bo upaly sie skoncza ... :twisted:

Opublikowano
Hurra-mam klimatronic.Dokładnie to samo co na fotce.

Wiedziałem ,że kto pyta ........... .Bardzo wielkie dzięki.

Ostatnie pytanie (dzisiaj bo do roboty czas)czy można odczytać kody gdy klima jest pusta ?

Bo tak jest u mnie - narazie.

Można ale lepiej odrazu wcisnąć przycisk ECON odłączy ci kompresor (sprężarkę) ... no niby nie powinien sie załączyć jeśli czujnki wykryją za małą ilośc czynnika, który zawiera jednocześnie smar dla całego układu. jesli kompletnie brak czynnika to sprawdz szczelność a potem nabić i nie czekaj z tym.

Opublikowano

klimakodlc2.th.jpg

prosze bardzo to jest zdjecie klimatronika i zaznaczylem przciski ktore trzeba jednoczesnie wcisnac ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.