Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Moje pierwsze Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!

Mam oto przyjemność zaprezentować pierwsze Audi w mojej karierze:

silnik to poczciwe 1,9 TDI 130 km

Wyposażenie:

-4x el. szyby

-el. lusterka

-skórzana tapicerka

-fotele przednie z pompowanym odcinkiem lędźwiowym

-dwustrefowa klimatyzacja

-6 biegowa manualna skrzynia biegów

-bi-xenon

-radio concert

-standardowe nagłośnienie (8 głośników)

-pakiet oświetlenie (oświetlenie przestrzeni nóg przód+tył, oświetlenie w drzwiach przód+tył)

Przy aucie jest trochę do zrobienia. Muszę wymienić moduł komfortu ponieważ pokazuje otwarcie tylnych drzwi jedynie kiedy mu się zachce :tongue4:. Nie ukrywam również, że autko miało lekkiego dzwona dlatego też mam w planie zakup zderzaka z otworami na spryskiwacze i odtworzenie całego układu zmywania.

Oglądając Wasze furki doszedłem do wniosku, że i mojej przyda się kilka modów :wink4: :

-dołożenie tempomatu

-zamontowanie kierownicy multi

-podniesienie mocy

-alu 17

-rns-e

-wydech od 2,5 TDI

-przedni zderzak s-line

-tylni zderzak z otworami na dwa wydechy (najlepiej taki jak w 1,8T)

Będę bardzo wdzięczny za Wasze wszelkie wskazówki i sugestie co do samochodu i modów.

Pozdrawiam wszystkich! :wink4:

az8f9.jpgazaKi.jpg2WXO0.jpgOhOLr.jpgazder.jpg

Opublikowano

bardzo ladna :a4fan:, dobra podstawa do modzenia, życzę bezawaryjnej jazdy :)

a jeszcze jedno jak masz zmieniać felgi na 17" to od razu weź 18" z doświadczenia wiem, że prędzej czy później i tak będzie 18" albo i więcej, po co 2 razy przepłacać :decayed:

no i bez gleby się nie obejdzie :gwizdanie:

Opublikowano

Fajne wyposażenie , niezla furka, na te mody co piszesz ,to trzeba troche dudkow :tongue4:, powodzenia i bezawaryjnosci :good:

Opublikowano
  • Autor

To prawda, że na takie mody trzeba mieć trochę dudków ale z drugiej strony myślę sobie, że lepiej te pieniądze przeznaczyć właśnie na to aniżeli stać przy budzie z piwem :tongue4: No i ta satysfakcja, że coś się tworzy.... bezcenne :wink4:

Ruszają też pierwsze modyfikacje tj. montaż tempomatu. We wtorek powinny dotrzeć potrzebne części (Wielkie dzięki dla kolegi czaki22).

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

masz bixy bez sprysków :chytry: podejrzane to :P napewno tak nie wyszło z fabryki ;) no chyba że zmieniałeś ???

Opublikowano

A co miałeś za naklejkę na lewym słupku koło siedzenia kierowcy, czy to nie był czasem anglik :kox:

Opublikowano
  • Autor

masz bixy bez sprysków :chytry: podejrzane to :P napewno tak nie wyszło z fabryki ;) no chyba że zmieniałeś ???

a owszem są bixy i faktycznie nie było tak fabrycznie bo auto miało dzwona i został wstawiony zderzak bez sprysków :thumbdown:

ale w planie jest zmiana i zamontowanie układu...

A co miałeś za naklejkę na lewym słupku koło siedzenia kierowcy, czy to nie był czasem anglik :kox:

a co do tego czy był to anglik to chyba nie...z resztą nic nie trzeszczy i się nie rozkręca więc :kox:

auto było sprawdzane i było cacy

a dodam, że naklejeczka z zakazem montowania fotelika jest na słupku po drugiej stronie :tongue4:

To przy okazji dodam jeszcze, że udało mi się dorwać listwy dekoracyjne ala szczotkowane aluminium... jak myślicie będzie pasować? Bo szczerze mówiąc to nie mogę patrzeć na to "drewienko"...

Opublikowano

Do jasnego wnętrza alu listwy średnio pasują moim zdaniem :).

Opublikowano
-alu 17

18 jak cos :tongue4: i zawieszka w doł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.