Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Pytanie dotyczące turbiny


matik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie dotyczące turbiny. Ostatnio wymieniałem wężyki cisnieniowe do turba (stare były juz postrzępione) powodem był tryb awaryjny. Po wymianie auto zaczeło lepiej przyspieszac ale w okolicy 4200 obrotów na 3 biegu dalej wpadało w tryb awaryjny, więdz postanowiłem rozruszac sztange była dość mocno zapieczona bo chodziła ciężko ledwo co ją był ruszyć. Po zabiegu rozruszania sztangi do takiego momentu gdzie lekko sie porusza przy odpalonym silniku po lekkim dodaniu gazu turbina łądnie zaczyna gwizdać. Moje pytanie brzmi czy tak ma być czy jeszcze mam cos porobic dodam jeszcze ze jak na razie trybu awaryjnego nie ma. Z góry dzięki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już rozruszałeś sztangę turbiny to nie zaszkodzi troszkę przegonić autko przez parę dni tylko nie zapomnij po takim butowaniu ostudzić turbinkę za czym zgasisz autko i na przyszłość śmigaj trochę dynamicznie a nie będziesz miał problemów z turbiną i w przyszłości można wyrzucić katalizator ze środka bo jeśli jest zapchany problem z turbiną może powracać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...