Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ARG] Jeszcze nie do końca rozwiązany problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mialem taki problem ze swoim autkiem no w sumie jeszcze go mam a mianowicie auto szarpalo podczas jazdy ale przewaznie tylko na cieplym silniku lub jak bylo bardzo goraco na dworze. zima praktycznie w ogole nie szarpal wymienilem kable, swiece i duzo sie poprawilo, nie szarpie juz tak mocno ale problem nie znikl, jeszcze czuc szarpniecia lecz nie sa juz takie gwaltowne. teraz zastanawiam sie nad wymiana cewki moze to rozwiaze problem. czy ktos wie co to moze byc, bo ja juz naprawde niewiem vag nie pokazuje zadnych bledow :wallbash: prosze o porady i opinie pozdrawiam

Opublikowano

Miałem podobną usterkę.

Przeczyściłem przepustnice, wymieniłem pompe paliwa i wszystko gra.

Opublikowano
  • Autor

przeplywke tez juz czyscilem i to nic nie dalo moze ta pompa?

Opublikowano

Kolego nie przepływke tylko przepustnice wyczyść

Opublikowano
  • Autor

przepustnica tez byla czyszczona i nic :thumbdown:

Opublikowano

czy po czyszczeniu przepustnicy zrobiłes adaptację :mysli:

Opublikowano
  • Autor

tak byla adaptacja i nadal to samo ;(

Opublikowano

Całkiem możliwe, że to ta pompa. Skoro reszta jest ok. Kolega wyżej mówi że miał ten sam problem, wymienił pompe i gra gitara, więc może spróbuj tego ? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no bede musial sprobowac i zobaczymy. orientuje sie ktos ile taka pompa moze kosztowac?

Opublikowano

możesz po drodze wymienić filtr paliwa a pompe najpierw zmierz jakie ciśnienie podaje

Opublikowano

właśnie zmierz ciśnienie bo to może nie to a pompka niedawno przeglądałem allegro to ok 300zł jakoś, o ile się nie myle wejdz na allegro i poszukaj najlepiej :):hi: i powodzenia.

Opublikowano
  • Autor

filtr paliwa wymienialem jakis miesiac temu byl zasyfiony myslalem ze cos pomoze ale nic nie dalo ;( A jak sie w ogole mierzy to cisnienie?

Opublikowano

Ciśnieniomierz podłączasz pomiędzy pompe paliwa a regulator. wiem, że ciśnienie powinno być ok 3atm ( CHYBA ) . :hi:

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki. Postaram sie zmierzyc i dam znac jakie wyszlo cisnienie :)

Opublikowano

spoko tylko nie jestem pewny jakie powinno być ciśnienie. Musi ktoś się tu podzielić tą informacją. :hi:

Opublikowano

pompy: wstępne (0,25 do 0,5 bara) do wtrysków jednopunktowych (0,8 do 1,2 bara), wielopunktowych (2,5 do 4 bar) i wtrysków mechanicznych (6-7 bar).

Opublikowano

o warto wiedzieć. Dzięki Dav~ tak mi się coś tam kojarzyło z tymi 4barami :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.