Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Gdzie dostane takie pierścienie centrujace?


miro1983

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje takich pierścieni centrujących, które nie maja tego wyciecia które zaznaczylem na fotce. Najlepiej zeby tam byl kat prosty. Wydaje mi sie, ze te co mam obecnie za malo nachodza na piaste.

1086724535.th.jpg

Piasta 57,1 otwor w feldze 74,1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz mieć zrobione tak jak potrzebujesz, bez wycięcia i kąt prosty, wydaje mi się że najlepszą opcją byłoby wybranie się do tokarza. Na tokarce zrobi Ci dokładnie tak jak sobie zażyczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze że na allegro nie znajdziesz :gwizdanie: Ogłaszają się nawet na allegro w aukcjach - "Jest możliwość wytoczenia pierścieni pod wymiar w atrakcyjnej cenie !!" !

Podałbyś co i jak + rozmiary (zdjęcie też możesz wysłać) i tylko czekać na przesyłke :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem juz duzo pierscieni i nie widzialem takiego jak ty chcesz z tego wzgledu, ze z tym wlasnie wycieciem pierscien lepiej uklada sie na piascie.

piszesz ze zle ci ten przylega, to nie dziwne bo pisze na nim wyraznie ze jest on do felg z otworem 73,1 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do otworu pasuje w sam raz ale nie lezy na piascie duzo wieksza powierzchnia, bo ogranicza ja wlasnie to wlasnie wyciecie. A fotem sie nie sugeruj, bo to tylko przykladowe z neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lezy na piascie duzo wieksza powierzchnia, bo ogranicza ja wlasnie to wlasnie wyciecie

nie umie zrozumiec jak przez to wyciecie moze pierscien malo przylegac skoro wlasnie to wyciecie jest po to aby pierscien lepiej przylegal :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o to zeby plaszczyzną "pionową" przylegalo ale zeby jak najwieksza wewnetrzna powierzchnia tego pierscienia przylegala do powierzchni piasty. zalozylem dystanse 5mm i troche tej piasty "ubylo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...