Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5.ADP] Przepustica-ciągle słychać piszczenie


cayenne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Robiłem ręczną adaptację przepustnicy,gdyż VAG'a nie posiadam. Postępowałem zgodnie z zaleceniami)odpiąć wtyczkę,podpiąć,włączyć zapłon-nieczego nie dotykać przez ok 1min-wyłączyć zapłon-odpalić). i teraz za każdym razem gdy włącze zapłon słychać pisk.Nie wiem ,czy wcześniej tak miałem,ale wydaje mi się,że jeśli zrobiło się adaptacje to następnym razem nie powinna wydadawać już tych dźwięków.

Proszę o rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.............." to raczej przekaznik od pompy paliwa albo od czegos innego mi tak piszczy zawsze i jak potrzymam dłuzej bez zapalania to sie konczy "piiiiiii....." i nie ma wpływu raczej to nie ciagle adaptacja tylko cos innego , u mnie tak było przed i po adaptacji VAGiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.............." to raczej przekaznik od pompy paliwa albo od czegos innego mi tak piszczy zawsze i jak potrzymam dłuzej bez zapalania to sie konczy "piiiiiii....." i nie ma wpływu raczej to nie ciagle adaptacja tylko cos innego , u mnie tak było przed i po adaptacji VAGiem.

Ale to "piiiiii..." słyszysz tylko na zewnątrz,spod maski? W środku nic nie słychać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm u mnie jest tak samo, takie wysokie brzeczenie z okolicy przepustnicy przez jakies 15 sekund po kazdym zaplonie, przepustnice adoptowalem recznie. Kiedys chyba o to pytalem na forum i wyszlo ze wszytko jest ok. Zastanawia minie tylko jedno, mam nakie subiektywne odczucie ze jak poczekam do konca brzyczenia a potem odpale to samochod nieco lepiej chodzi.

Chyba aby upewnic sie ze to nie adaptacja przepustnicy to bede musial pojechac na vaga.

Poza tym da sie z tym zyc, nawet jak odpale od razu to obroty nie warjuja i da sie spokojnie jezdzic.

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...