Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Mi dawno się wydawało ze Megs to ściema, bo jak widzę amerikan reklam to wszystko wiadomo, tam to tym debilom wszystko wcisną byle w TV werbung był. :tongue4:

Megs przede wszystkim konkretnie wkręcił się na polski rynek ... niestety niektórzy mają klapki na oczach z napisem Megiuar's

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Którzy :decayed::naughty: ?[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 17:00_________________________________________________

H4mm3R ,Ty jeszcze w zakopcu jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert napił by się człowiek :gwizdanie: ale jutro do roboty na I zm. i UGBK :wallbash:

No ja też mam smaki :slina::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dawno się wydawało ze Megs to ściema, bo jak widzę amerikan reklam to wszystko wiadomo, tam to tym debilom wszystko wcisną byle w TV werbung był. :tongue4:

Hologramy Tomek to ręcznie zrobisz. :naughty:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 14:29_________________________________________________Grzesiek jak tam żarcie w Bulgariji :kox:

Wiesku...powiem tak...naprawde dobre, ale po 4 dniach monotonne :sick3: ale za to arbuzy...w polsce nie ma co szukac :kox: tesknilem za porzadna kawa i piwem a nie jakimis siuskami :thumbdown: , ale inny alkohol... :good:

pogoda swietna temp. w basenie 27st. a w morzu 25st :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R ,Ty jeszcze w zakopcu jesteś?

Tak do jutra, a co?

szwędacz mi się włancza :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesku...powiem tak...naprawde dobre, ale po 4 dniach monotonne :sick3: ale za to arbuzy...w polsce nie ma co szukac :kox: tesknilem za porzadna kawa i piwem a nie jakimis siuskami :thumbdown: , ale inny alkohol... :good:

pogoda swietna temp. w basenie 27st. a w morzu 25st :cool1

U nas żarcie było fuj tzn. niedoprawione wszystko płone, z kawą i piwem masz racje, jak wróciłem i wysiadłem z autobusu to zaraz se Warke kupiłem, o pogodzie takiej u nas można pomarzyć.

Rakija dobra ale nie każda, ja waliłem łyskacza Savoy był bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z alkoholu testowalem chyba wszystko co tam bylo mozliwe i watroba wytrzymala :kox: ,ale tez mi łyskacz najbardziej podeszedl :decayed:

a jedzenie wbrem zapewnieniom bylo dobre :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z alkoholu testowalem chyba wszystko co tam bylo mozliwe i watroba wytrzymala :kox: ,ale tez mi łyskacz najbardziej podeszedl :decayed:

a jedzenie wbrem zapewnieniom bylo dobre :wink4:

Nie wiedziałem ze jesteś takim smakoszem :naughty: musimy kiedyś razem podegustować + jeszcze chętni :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....... :mysli:

Na potrzeby naukowe również się piszę :kox::decayed::wink4:

No miałem nadzieję :gwizdanie:

Artur autko już bryka jak należy :?:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 20:21_________________________________________________Spadam narta panowie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak wy tacy smakosze to mówcie co mam na pępkowe kupić bo chyba zwykła czysta nie wystarczy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój chłopak :wink4:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 22:16_________________________________________________ :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem ze jesteś takim smakoszem :naughty: musimy kiedyś razem podegustować + jeszcze chętni :przebiegly:

Na potrzeby naukowe również się piszę :kox::decayed::wink4:

:przebiegly: :przebiegly: :przebiegly:

[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 22:46_________________________________________________

panowie jak wy tacy smakosze to mówcie co mam na pępkowe kupić bo chyba zwykła czysta nie wystarczy :gwizdanie:

Wystarczy ,grunt ,ze bedzie zmrozona :naughty::decayed:

Dokładnie :good: wystarczy zimna , czysta wódka :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kiedy pępkowe się szykuje :naughty: ,ja tam z dnia na dzień wolnego nie wykombinuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

to kiedy pępkowe się szykuje :naughty: ,ja tam z dnia na dzień wolnego nie wykombinuje :gwizdanie:

ciężko to dokładnie zaplanować bo nie wiem kiedy mała będzie chciała wyjść na świat ale myślę że będzie to planowane po 17 września :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...