Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

plusem :shocked: :shocked: ??

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak ,masą są wysterowywane graty w B7 [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 20:24_________________________________________________Wyniosłem coś z rezania u KFX'a :naughty:

Opublikowano

mowie o lampkach wnetrza ofc. Ale w sumie na tylna lampke w avancie i tak staly + i - musi przychodzic, jedynie przelacznik robi ew zwarcie dobrze mysle?

Opublikowano

mowie o lampkach wnetrza ofc. Ale w sumie na tylna lampke w avancie i tak staly + i - musi przychodzic, jedynie przelacznik robi ew zwarcie dobrze mysle?

według mnie są sterowne impulsem masy z wyłączników drzwiowych ... w nowszych modelach są wysterowane modułem komfortu

Opublikowano

Tez tak myslalem ale teraz juz sam nie wiem :mysli: :mysli: jutro sie sprawdzi

Opublikowano

Ale dostaną dziś "Nasi" od Helmutów :evil2::lol1::decayed:

Opublikowano
  • Autor

właśnie chciałem pytać kto patrzy na mecz :>

no zobaczymy ale ostatnia akcja Polaków była ładna :naughty:

Opublikowano

właśnie chciałem pytać kto patrzy na mecz :>

no zobaczymy ale ostatnia akcja Polaków była ładna :naughty:

Stawiam na 0:3 :evil2: :evil2: :evil2:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 21:03_________________________________________________Ale i tak któryś z Polaków strzeli gola , nieważne do której bramki :rolleyes::evil: :evil: :evil:

Opublikowano
  • Autor

a ja obstawiam optymistycznie 1:1, a pesymistycznie 1:2 :gwizdanie:

Opublikowano

a ja obstawiam optymistycznie 1:1, a pesymistycznie 1:2 :gwizdanie:

0:3 :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor
:wallbash: tak mało brakowało
Opublikowano

Peszko :kox:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 21:17_________________________________________________Niemcy zrobią kontrę i będzie 0:1 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Szczęsny się nie da :tongue4:

a ty co taki pochlebny dla niemców :?: to że jeździsz audi niech im już wystarczy :cool1:

Opublikowano

Szczęsny się nie da :tongue4:

a ty co taki pochlebny dla niemców :?: to że jeździsz audi niech im już wystarczy :cool1:

Nienawidzę reprezentacji DE , ale jak widzę naszą reprezentacje i cały ten PZPN to ... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

widziałeś Szczęsnego :kox: nawet "polakom"nie dał strzelić :decayed:

Opublikowano

Ale była fajna polska akcja :kox:

Opublikowano
  • Autor

muszę szczerze przyznać że dawno nie widziałem tak dobrego (choć to dopiero pierwsza połowa) meczu polskiej reprezentacji :blink:

Opublikowano

muszę szczerze przyznać że dawno nie widziałem tak dobrego (choć to dopiero pierwsza połowa) meczu polskiej reprezentacji :blink:

dobry jak dobry, obrona katastrofa, jedynie kontry, a Peszko 3 100%owe :confused4: a Szczęsny chyba mecz życia rozgrywa. 0:0 do połowy to i tak sukces.[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 21:49_________________________________________________ogólnie zywy mecz, fajnie się ogląda :)

Opublikowano

muszę szczerze przyznać że dawno nie widziałem tak dobrego (choć to dopiero pierwsza połowa) meczu polskiej reprezentacji :blink:

dobry jak dobry ...

Dokładnie , jakby to był mecz EURO itp. to było by już ze 0:2

Opublikowano
  • Autor

wiedziałem że "zły chłopak" się pojawi :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.