Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiedziałem że "zły chłopak" się pojawi :decayed:

dobra juz mnie nima :decayed:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 22:00_________________________________________________GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

a co, boisz się :naughty:

Opublikowano

lojojojoj ... sprzedany mecz :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ku*wa nie widziałem :wallbash:

Opublikowano

wiedziałem że "zły chłopak" się pojawi :decayed:

Noooo , szkoda jeszcze , że FCB nie gra :gwizdanie: :kox:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

wiedziałem że "zły chłopak" się pojawi :decayed:

Noooo , szkoda jeszcze , że FCB nie gra :gwizdanie: :kox:

FC Budapeszt :mysli:

:decayed:

Opublikowano

http://www.google.pl/#hl=pl&cp=3&gs_id=d&xhr=t&q=FCB&pf=p&sclient=psy&biw=1280&bih=671&source=hp&pbx=1&oq=FCB&aq=0&aqi=g3g-s1g1&aql=&gs_sm=&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=55155dfab3b8f59c :cool1: :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 22:08_________________________________________________Kuźwa Polaka Niemcem zastąpili :mysli::rolleyes::evil:

Opublikowano

wiedziałem że "zły chłopak" się pojawi :decayed:

Noooo , szkoda jeszcze , że FCB nie gra :gwizdanie: :kox:

:decayed:

Podolski teraz polską koszulkę ubierze hehe

Opublikowano

Podolski teraz polską koszulkę ubierze hehe

LOW go zdjął bo chyba coś czuł , że chyba nie chce "swoim" bramki strzelić :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 22:10_________________________________________________Do 5 minut będzie 1:1 :gwizdanie:

Opublikowano

Podolski teraz polską koszulkę ubierze hehe

LOW go zdjął bo chyba coś czuł , że chyba nie chce "swoim" bramki strzelić :gwizdanie:

Klose przestrzelił bo by go Oma w doma z kryki potraktowała :decayed:

Opublikowano

Klose przestrzelił bo by go Oma w doma z kryki potraktowała :decayed:

Mirek ni , ale Łukasz się boi :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Do 5 minut będzie 2:0 :gwizdanie:

popieram :good:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 22:15_________________________________________________to się teraz popisali :wallbash:

Opublikowano

Do 5 minut będzie 2:0 :gwizdanie:

popieram :good:[br]javascript:void(0);Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 22:15_________________________________________________to się teraz popisali :wallbash:

po co ten wślizg :confused4:

Opublikowano

Do 5 minut będzie 1:1 :gwizdanie:

No i co synki :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 22:17_________________________________________________No dobra 6 minut minęło

Opublikowano

Szczęsny mecz życia.

Opublikowano

Szczęsny mecz życia.

No w końcu ma nazwisko jak na bramkarza przystało :cool1: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Szczęsny mecz życia.

:good:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 22:28_________________________________________________ale coś się złego dzieje w polskiej drużynie, za dużo fauli/kartek :kwasny:

Opublikowano

Ilość Polaków do Niemców się zaczyna wyrównywać :gwizdanie: :kox:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

ku*wa jak tego nie wykorzystają to spale swój paszport :kox:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 22:37_________________________________________________jeeeeeeeeesssssttttttt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOol!!!!!!!!!!!!!!!!!11111

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.