Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

My bedziemy :)Moze by tak co %% ??

A mnie nie bedzie :confused4:

To sie postaraj być to zrobimy te flaszke :P

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Seves lebrze kaś je :tongue4:

Poczytej do zadku lebrze jedyn, je w Croati :cool1:

To sie postaraj być to zrobimy te flaszke :P

No problem :gwizdanie:

Opublikowano

Seves lebrze kaś je :tongue4:

Poczytej do zadku lebrze jedyn, je w Croati :cool1:

To sie postaraj być to zrobimy te flaszke :P

No problem :gwizdanie:

:naughty: :naughty:

Opublikowano

My bedziemy :)Moze by tak co %% ??

A mnie nie bedzie :confused4:

To sie postaraj być to zrobimy te flaszke :P

Nie dam rady :confused4:

Opublikowano

Nie dam rady :confused4:

To już normalka, w końcu kobieta cię leje :naughty:

Opublikowano

My bedziemy :)Moze by tak co %% ??

A mnie nie bedzie :confused4:

To sie postaraj być to zrobimy te flaszke :P

Nie dam rady :confused4:

Pamietaj, musisz umrzeć i sie wysrać, reszta to chęci...

Opublikowano

My bedziemy :)Moze by tak co %% ??

A mnie nie bedzie :confused4:

To sie postaraj być to zrobimy te flaszke :P

Nie dam rady :confused4:

Pamietaj, musisz umrzeć i sie wysrać, reszta to chęci...

A Tyn zaś to samo :kox:

Opublikowano

Wiechu masz wolne w ten weekend :D ?

Opublikowano

Daniel ja jutro o 5 wyjezdzam i wracam w niedziele w nocy, jade na szkolenie wiec niejako musze :wink4:

Opublikowano

Nie dam rady :confused4:

To już normalka, w końcu kobieta cię leje :naughty:

:D :D :D

Opublikowano

Nie no ja żartuje przeciez. Szkoda :kwasny::confused4: :confused4:

Opublikowano

Tomek kabel śmiga , ale z początku nie chciał zaskoczyć ... nie chciał łączyć się z silnikiem ale zaskoczył :good:

Mileage z EDC15 - 179667 km a na zegarach 18050 km :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

Robert jak zdrówko?

Opublikowano

Pany ktoś z Was wykupuje tą walkę Adamek-Kliczko ?

Ja się dogadałem ze szwagrem i jego szwagrem i w trzech robimy ściepę po 13 zł i będziemy oglądać ... oczywiście przy 23548518.jpg

:decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 21:11_________________________________________________

Robert jak zdrówko?

A dobrze , dzięki ... jak u Ciebie ?

Opublikowano

tyż :wink4: po co wykupujesz będzie na RTL kanał 202 na cyfrze za free :naughty:

Opublikowano

tyż :wink4: po co wykupujesz będzie na RTL kanał 202 na cyfrze za free :naughty:

RTL w tym czasie zakodowany będzie :cool1:

Opublikowano

tyż :wink4: po co wykupujesz będzie na RTL kanał 202 na cyfrze za free :naughty:

RTL w tym czasie zakodowany będzie :cool1:

z tego co mi wiadomo nie będzie, nie wiem jak na cyfrze ale na normalnym hotbirdzie, nie. Chcieli szwaby tak zrobić ale w końcu ma być za free, co za cyrki z tą walką, pierwszy raz coś takiego ma miejsce zeby rtl sie zastanawiał nad kodowaniem.

Opublikowano

tyż :wink4: po co wykupujesz będzie na RTL kanał 202 na cyfrze za free :naughty:

RTL w tym czasie zakodowany będzie :cool1:

To karta z dekodera wyciągnij :cool1:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 21:31_________________________________________________

Tomek kabel śmiga , ale z początku nie chciał zaskoczyć ... nie chciał łączyć się z silnikiem ale zaskoczył :good:

Mileage z EDC15 - 179667 km a na zegarach 18050 km :decayed:

Widać że kręcone było :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.