Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na razie nie będę go używał aż mi zrobisz czystkę na lapku :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chodzi o wpisy w rejestrach i sterowniki itd. itp.

Uważej :przebiegly:

Opublikowano

zainstaluj ccleaner i wyczyść rejestr :cool1:

Zrobiłem to już wcześniej :wink4:

Opublikowano

Pożyczyłeś czy kopiłeś :?:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 22:06_________________________________________________Mi to tam loto :tongue4:

Opublikowano

Jak poszukać czy nie ma jeszcze jakiś starych sterowników ???[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 22:06_________________________________________________

Pożyczyłeś czy kopiłeś :?:

Opcja II

Opublikowano

A to spoko bydziesz mioł 3 martwy kabel :gwizdanie:

Opublikowano

A to spoko bydziesz mioł 3 martwy kabel :gwizdanie:

Przeca działo :cool1:

Opublikowano

Jeszcze :wink4:

Opublikowano

A to spoko bydziesz mioł 3 martwy kabel :gwizdanie:

Przeca działo :cool1:

Wiesiek je przewrażliwiony :gwizdanie:

Opublikowano

U teścia w A3 zaskoczył od razu , u mnie nie bardzo chciał z silnikiem się połączyć ale po kilku próbach zaskoczył i później już działał bez problemu

Opublikowano

Nie no żartuję.

Uważaj bo rzeczywiście może paść, trza zrobić kompa na nowo.

Opublikowano

Jeszcze :wink4:

A to co mu się może stać ?

Nie będę go na razie używał aż mi wyczyścisz lapek :wink4:

Opublikowano

ehh Pany co se czlowiek chce polepszyc to zas go dobija :( :(

Opublikowano

Nie jestem przewrażliwiony, uwalił się przedtem kabel bo prawdopodobnie były pozostałości po innych softach.

Robert musisz mi dać ten stary kabel do wersji 3,11 i spróbuję go u siebie.

A może jutro 0,7 i do roboty :naughty:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 22:16_________________________________________________

ehh Pany co se czlowiek chce polepszyc to zas go dobija :( :(

Co zaś :shocked:

Opublikowano

Nie jestem przewrażliwiony, uwalił się przedtem kabel bo prawdopodobnie były pozostałości po innych softach.

Robert musisz mi dać ten stary kabel do wersji 3,11 i spróbuję go u siebie.

A może jutro 0,7 i do roboty :naughty:

:mysli::naughty:

Przecież w sobotę do roboty idziesz ? :gwizdanie:

Ale jak chcesz to możemy :gwizdanie: Podziałać :kox:

Opublikowano

Nie jestem przewrażliwiony, uwalił się przedtem kabel bo prawdopodobnie były pozostałości po innych softach.

Robert musisz mi dać ten stary kabel do wersji 3,11 i spróbuję go u siebie.

A może jutro 0,7 i do roboty :naughty:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 22:16_________________________________________________

ehh Pany co se czlowiek chce polepszyc to zas go dobija :( :(

Co zaś :shocked:

Rozbili mi szybe ostatnio z tylu, kupilem klape ale okazala sie szpetna wiec zamiast malowac postanowilem kupic inno pod kolor i w fajnym stanie, to doszla z pozaginanymi rogami i i tak i tak do malowania.. ehh nie mam juz sily...

Opublikowano

Nie, jutro mam wolne a w sobotę idę na urodziny do zięcia :gwizdanie:

Mówię o jutrzejszym dniu, wieczorową porą. :naughty:

Opublikowano

Rozbili mi szybe ostatnio z tylu, kupilem klape ale okazala sie szpetna wiec zamiast malowac postanowilem kupic inno pod kolor i w fajnym stanie, to doszla z pozaginanymi rogami i i tak i tak do malowania.. ehh nie mam juz sily...

Czemu nie pojedziesz np. do Jasienicy , giełda w Gliwicach ? :mysli: Tam zobaczysz i wybierzesz sobie jaką chcesz :cool1:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 22:27_________________________________________________

Nie, jutro mam wolne a w sobotę idę na urodziny do zięcia :gwizdanie:

Mówię o jutrzejszym dniu, wieczorową porą. :naughty:

No to OK :wink4:

To wpadajcie :good:

Opublikowano

Oddaj klapę i już[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 22:27_________________________________________________Robert bier N Cyfra i tak nie zjedzie z ceny , Palanty

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.