Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi:

no to Arku...gratulacje i przedewszystkim zdrowka :wink4:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 14:25_________________________________________________

Nowy mod :kox:

Wczoaj z zalu pol nocy poswiecilem w garazu przy piwku i takie cos wymodzilem :polew:

20110909167.jpg

20110909168.jpg

20110909169.jpg

20110909170.jpg

20110909171.jpg

20110909172.jpg

20110909174.jpg

20110909175.jpg

20110909176.jpg

20110909177.jpg

20110909179.jpg

20110909180.jpg

20110909181.jpg

tez se musza taki cus wyrezac (a mom 4na zbyciu :gwizdanie: ) :kox: ...bo mom dosc wpadanio w kaluze :wallbash:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry::hi:

Arek serdeczne życzenia dla Ciebie, Natalii no i małej Paulinki

I ja z Marzeną dołączam się do życzeń :good:

[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 15:09_________________________________________________

Mileage z EDC15 - 179667 km a na zegarach 18050 km :decayed:

no o jakieś 161 617 km :shocked:

Literówka , 180050 km na zegarach :wink4:

Opublikowano

:hi: :hi:

no to Arku...gratulacje i przedewszystkim zdrowka :wink4:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 14:25_________________________________________________

Nowy mod :kox:

Wczoaj z zalu pol nocy poswiecilem w garazu przy piwku i takie cos wymodzilem :polew:

20110909167.jpg

20110909168.jpg

20110909169.jpg

20110909170.jpg

20110909171.jpg

20110909172.jpg

20110909174.jpg

20110909175.jpg

20110909176.jpg

20110909177.jpg

20110909179.jpg

20110909180.jpg

20110909181.jpg

tez se musza taki cus wyrezac (a mom 4na zbyciu :gwizdanie: ) :kox: ...bo mom dosc wpadanio w kaluze :wallbash:

To zapraszam podzialamy :D My mamy do pogadania :P

Opublikowano
  • Autor

dzięki panowie :notworthy: przekażę dziewczynom

Robert to na zegarach masz więcej niż na EDC, a nie powinno być na odwrót :mysli:

Opublikowano
:hi: Arku wielkieeeee gratulacjeee :oklaski: :oklaski: :oklaski: :wink4:
Opublikowano

:hi: Arku wielkieeeee gratulacjeee :oklaski: :oklaski: :oklaski: :wink4:

Pioter ty żyjesz ?
Opublikowano

Seves lebrze kaś je :tongue4:

Poczytej do zadku lebrze jedyn, je w Croati :cool1:

To sie postaraj być to zrobimy te flaszke :P

No problem :gwizdanie:

:naughty: :naughty:

Też przida pieszo po meczu obok na boisku bez przeblykanio :decayed:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 20:58_________________________________________________

:hi: Arku wielkieeeee gratulacjeee :oklaski: :oklaski: :oklaski: :wink4:

Pioter ty żyjesz ?

Jasne,że żyja :decayed::naughty::wink4:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 20:59_________________________________________________czas do roboty narazicho :hi:
Opublikowano

Arek Gratulacje !!!

Opublikowano
  • Autor

Arek Gratulacje !!!

dzięki "zły chłpocze" :notworthy:

ps: whisky mnie pokopnała :embarrassed:

Opublikowano

bedziesz w nd na spocie ?

Opublikowano
  • Autor

bedziesz w nd na spocie ?

jeśli wrtócę na czas i odbiorę dziewczyny ze szpitala....

Opublikowano

to tak zrob ale kierowce se zalatw :D

Opublikowano

:hi:

Gratulacje Arku raz jeszcze ,pozdrowionka dla Mamy przekaż proszę . :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

:hi:

na pare godzin przed weselem :>

Opublikowano

:bry::hi:

Arek dzięki :notworthy::good:

_________________________________________________

Robert to na zegarach masz więcej niż na EDC, a nie powinno być na odwrót :mysli:

Pisze , że różnica miedzy zegarami a EDC15 może mieć nawet +/- 5% :wink4: ... Zależy to m.in. od rozmiaru kół itp. ... ( np. źle by było gdyby EDC i zegary miały identyczne przebiegi , wtedy można przypuszczać , ze ktoś tam grzebał , poza tym gdzieś kiedyś czytałem , że jak ktoś grzebał w EDC15 to później nie można sczytać już VCDS'em tego przebiegu )

[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 09:25_________________________________________________Wiesiek >>>

Ustawianie maksymalnego dystansu do następnej wymiany oleju :

[select]

[17 - Instruments]

[Adaptation - 10]

Enter channel 43 [/b]

[Read]

Diesel LongLife : 00050

6-cylindrowy Diesel LongLife : 00035

Benzyna LongLife : 00030

nie korzystamy z LongLife : 00015

[Test]

[save]

:cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4640.0 :cool1:

Opublikowano

:bry:

Arek :drunk: no normalnie jeszcze grzmi :kox: Basia zrobiła tak jak Kasia Arturowi :bicz3: i jest :lol1:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

ja dopiero wstałem i nie czuję się jeszcze najlepiej :disgust:

Opublikowano

Normalka :sick3:

Opublikowano
  • Autor

a za 1,5 h musze za kierownicę wsiąść :kwasny:

Opublikowano

a za 1,5 h musze za kierownicę wsiąść :kwasny:

Upsss :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.