Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podobno tylko RTL na ASTRZE nie będzie kodowany , na HOTBIRDZIE ma być kodowany

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co ma wspolnego Twoja tesknota za badboy'em z interesami spod ciemnej gwiazdy :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Tu nie chodzi o tęsknotę ale o coś grubszego :cool1:

Hammer a Ciebie se orientacja zmieniła :decayed: :decayed: albo tak długo żeś się kamuflował :P

Opublikowano

Widać że kręcone było :naughty::decayed:

No , cofli nazot o 70 km :naughty::tongue4:

Tomek ty masz N-kę , chwalisz sobie ? Cyfra mi sie kończy i nie wiem czy przedłużać , wysłaem im wypowiedzenie i czekam aż "zmiękną" wczoraj już gościu z Cyfry dzwonił z dużo lepszą ofertą ale jeszcze ich przytrzymam może coś dołożą jeszcze

Opublikowano

Widać że kręcone było :naughty::decayed:

No , cofli nazot o 70 km :naughty::tongue4:

Tomek ty masz N-kę , chwalisz sobie ? Cyfra mi sie kończy i nie wiem czy przedłużać , wysłaem im wypowiedzenie i czekam aż "zmiękną" wczoraj już gościu z Cyfry dzwonił z dużo lepszą ofertą ale jeszcze ich przytrzymam może coś dołożą jeszcze

Jak dla mnie może być, mi głównie na programach HD zależy a N mo ich najwięcej i za free. Porównej sobie co Ci daje N za ta sama kasa co C+. Poza tym mom dekoder z HDD więc się moga nagrywać jak mnie nima, jest VOD i dużo więcej bajerów....[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 21:46_________________________________________________

Co ma wspolnego Twoja tesknota za badboy'em z interesami spod ciemnej gwiazdy :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Tu nie chodzi o tęsknotę ale o coś grubszego :cool1:

Hammer a Ciebie se orientacja zmieniła :decayed: :decayed: albo tak długo żeś się kamuflował :P

Wpadnij to Ci przedstawia BIG BENA :naughty::decayed::D[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 21:47_________________________________________________O które ta haja na RTLu?

Opublikowano

... Poza tym mom dekoder z HDD więc się moga nagrywać jak mnie nima, jest VOD i dużo więcej bajerów....

Takie "bajery" to ja też mam :cool1:

Opublikowano

O które ta haja na RTLu?

~ 23:00

Opublikowano

No i w N mom boks w 3D :kox:

Masz taki TV ?[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 21:50_________________________________________________

Coś dla Artura i Kasi :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Oni mają nawet w 4D albo 5 ... 6 D ... :kox:

Opublikowano

Robert Ty masz kabel od Tomka :?:

To uwazaj bo mozesz poplynac :decayed:

Opublikowano

No i w N mom boks w 3D :kox:

Masz taki TV ?

Ni, stykną okulary do 3D ;)

Opublikowano

To uwazaj bo mozesz poplynac :decayed:

Czemu ? :mysli:

Taki z niego szuler :gwizdanie: :mysli:

Opublikowano

Robert Ty masz kabel od Tomka :?:

To uwazaj bo mozesz poplynac :decayed:

Ty tam kable na grubie ciągnij :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Ni, stykną okulary do 3D ;)

To uj z takim 3D :thumbdown:

Opublikowano

Ni, stykną okulary do 3D ;)

To uj z takim 3D :thumbdown:

Kupowołech tv jak jeszcze nie było 3D :cool1:

Opublikowano

Ty tam kable na grubie ciągnij :gwizdanie: :decayed

Jo je doma mamlasie jedyn :wink4:

A kabel może paść, a jo wiym czamu

Opublikowano

Kupowołech tv jak jeszcze nie było 3D :cool1:

To czas go zmienić :gwizdanie: :cool1:

:tongue4:

[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 22:00_________________________________________________

Jo je doma mamlasie jedyn :wink4:

A kabel może paść, a jo wiym czamu

Jak padnie to i Tomek padnie :gwizdanie: :cool1:

Czamu ??? Jest to jakaś samoróbka/przeróbka ??

Opublikowano

Bo mosz w kompie syf po starym kablu i uwaliłeś poprzedni :cool1:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 22:02_________________________________________________To masz jaką wersję VAGa

Opublikowano

Bo mosz w kompie syf po starym kablu i uwaliłeś poprzedni :cool1:

Pousuwałem wszystko co miało w nazwie VAG , Ross-Tech , VCDS ...

Opublikowano

Bo mosz w kompie syf po starym kablu i uwaliłeś poprzedni :cool1:

Pousuwałem wszystko co miało w nazwie VAG , Ross-Tech , VCDS ...

zainstaluj ccleaner i wyczyść rejestr :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.