Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry::hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry :hi: :hi:

kto dziś będzie ?

Opublikowano

ja bede, ale nie wiem czy sam czy z polowica :)

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 11:34_________________________________________________

ja bede, ale nie wiem czy sam czy z polowica :)

Gdzie się to po Bielsku szwędacie :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 11:34_________________________________________________

ja bede, ale nie wiem czy sam czy z polowica :)

Gdzie się to po Bielsku szwędacie :naughty:

Tomek...zmien dealera :blink::wink4: , albo podej ta nazwa tych ziolek co zarzywasz :decayed:

My nigdzie nie byli i skad ta mysl :mysli:

Opublikowano

dobry :hi: :hi:

kto dziś będzie ?

Ja powinienem być ale ... na 100% nie wiem , po obiedzie jadę do rodziców , później są dożyłki w Jejkowicach ... postaram się być :wink4:

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 11:34_________________________________________________

ja bede, ale nie wiem czy sam czy z polowica :)

Gdzie się to po Bielsku szwędacie :naughty:

Tomek...zmien dealera :blink::wink4: , albo podej ta nazwa tych ziolek co zarzywasz :decayed:

My nigdzie nie byli i skad ta mysl :mysli:

Sory pomyliło mi się z Danielem :gwizdanie: to on ma srebrną klapę :gwizdanie:

Opublikowano

a moim skromnym zdaniem, Sosnowski więcej pokazał od Adamka w walce z Kliczkami, Adamek po prostu nie nadaje się na wagę ciężką i tyle.[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 13:07_________________________________________________może to nie jest zły boxer, ale nie na wagę ciężką, tu nie ma co szukać.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 11:34_________________________________________________

ja bede, ale nie wiem czy sam czy z polowica :)

Gdzie się to po Bielsku szwędacie :naughty:

Tomek...zmien dealera :blink::wink4: , albo podej ta nazwa tych ziolek co zarzywasz :decayed:

My nigdzie nie byli i skad ta mysl :mysli:

Sory pomyliło mi się z Danielem :gwizdanie: to on ma srebrną klapę :gwizdanie:

aaa...sie rozumie :good: a juz myslalem, ze masz jakies fajne "ziolka" :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 11:34_________________________________________________

ja bede, ale nie wiem czy sam czy z polowica :)

Gdzie się to po Bielsku szwędacie :naughty:

Tomek...zmien dealera :blink::wink4: , albo podej ta nazwa tych ziolek co zarzywasz :decayed:

My nigdzie nie byli i skad ta mysl :mysli:

Sory pomyliło mi się z Danielem :gwizdanie: to on ma srebrną klapę :gwizdanie:

To my byli :D Na wesele my jechali.. jednak nas dzis nie bedzie, mam dosc ide odsypiać ;P

Opublikowano

Panowie dzięki za spota :notworthy::hi:

Opublikowano

wielkie dzieki za spota bylo bardzo milo pozdrawiam

Opublikowano

ja tez dziekuje bardzo za spota :decayed:

Opublikowano

No to i ja dziękuję :notworthy::good:

Opublikowano

a tera musze isc spac :wallbash: bo na rano do roboty...za jakie grzechy :mysli: ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.