Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Paplok czujnik poziomu paliwa dla [AFN] 8D0 919 673 N ~ 457 zł w ASO :wink4:

[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 21:27_________________________________________________

Skąd Ty te ceny masz ? :mysli::shocked:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzieki za spota Pany :good::notworthy:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 23:10_________________________________________________Tacy też muszą być bo życie by było czarno-białe co i tak nie zmienia faktu ,że ogólnopolski będzie miał niezłą frekwencję jak koleś przyjedzie Cię H4mm3R poznać :decayed:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 23:10_________________________________________________Tacy też muszą być bo życie by było czarno-białe co i tak nie zmienia faktu ,że ogólnopolski będzie miał niezłą frekwencję jak koleś przyjedzie Cię H4mm3R poznać :decayed:

To przedstawie go wiatrówce :naughty: ale dał się baran sprowokować :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 23:10_________________________________________________Tacy też muszą być bo życie by było czarno-białe co i tak nie zmienia faktu ,że ogólnopolski będzie miał niezłą frekwencję jak koleś przyjedzie Cię H4mm3R poznać :decayed:

To przedstawie go wiatrówce :naughty: ale dał się baran sprowokować :polew:

już po tobie- dałem mu twój adres :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Dzieki za spota Pany :good::notworthy:

Toś jednak był :disgust: :disgust:

Opublikowano

:hi:

Daniel sam nie wiedziałem ,że dojadę . Szkolenie zakończyło się wcześniej więc byłem wcześniej .

Jak byłem o 17 między Krakowem ,a Katowicami to dzwoniłem do Arka sie upewnić ,czy się zjeżdżają.

[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 07:24_________________________________________________

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 23:10_________________________________________________Tacy też muszą być bo życie by było czarno-białe co i tak nie zmienia faktu ,że ogólnopolski będzie miał niezłą frekwencję jak koleś przyjedzie Cię H4mm3R poznać :decayed:

To przedstawie go wiatrówce :naughty: ale dał się baran sprowokować :polew:

już po tobie- dałem mu twój adres :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

GRYFI to żeś pomógł H4mm3R'owi :decayed:

Opublikowano

hello Pany :hi:

mam nadz ze spot udany :wink4:

pozdrowienia z goracej Chorwacyji :kox:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 23:10_________________________________________________Tacy też muszą być bo życie by było czarno-białe co i tak nie zmienia faktu ,że ogólnopolski będzie miał niezłą frekwencję jak koleś przyjedzie Cię H4mm3R poznać :decayed:

To przedstawie go wiatrówce :naughty: ale dał się baran sprowokować :polew:

już po tobie- dałem mu twój adres :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

GRYFI to żeś pomógł H4mm3R'owi :decayed:

Konfident :baseball: :baseball:

Opublikowano

:>

Opublikowano

:hi: wszystkim

Hammer - pisał do mnie jakiś kolo z ok. Poznania o nicku Zeppelin i pytał czy wiem gdzie mieszkasz bo mu niby zalazłeś za skórę.

Wypytałem dokładnie o co chodzi, coś mi tam naopowiadał i zarzekał się że nie odpuście, znajdzie Cię i tak Ci futro przetarmosi że skończysz na wózku.

Pogadałem z nim jeszcze chwilkę, przyznałem mu rację, powiedziałem że w tej sytuacji też bym nie odpuścił i po męsku doprowadził sprawę do końca.Po czym zaproponowałem mu pomoc i mówiąc, że w sumie mam do Ciebie blisko to nie musi się fatygować i jak mu tak bardzo zależy to za 10 tyś zł ja mogę go wyręczyć i nie lżej od niego Ci skopię dupsko tak że skończysz na wózku.

Więc teraz słuchaj kolego Hammer.....

Ja mu jutro wieczorem dzwonię i mówię, że zadanie wykonane, Ty mi w środę rano wyślij z dwa swoje zdjęcia na wózku i najpóźniej w piątek powinniśmy mieć po 5 tyś na głowę na mody

:polew:

Opublikowano

:hi: wszystkim

Hammer - pisał do mnie jakiś kolo z ok. Poznania o nicku Zeppelin i pytał czy wiem gdzie mieszkasz bo mu niby zalazłeś za skórę.

Wypytałem dokładnie o co chodzi, coś mi tam naopowiadał i zarzekał się że nie odpuście, znajdzie Cię i tak Ci futro przetarmosi że skończysz na wózku.

Pogadałem z nim jeszcze chwilkę, przyznałem mu rację, powiedziałem że w tej sytuacji też bym nie odpuścił i po męsku doprowadził sprawę do końca.Po czym zaproponowałem mu pomoc i mówiąc, że w sumie mam do Ciebie blisko to nie musi się fatygować i jak mu tak bardzo zależy to za 10 tyś zł ja mogę go wyręczyć i nie lżej od niego Ci skopię dupsko tak że skończysz na wózku.

Więc teraz słuchaj kolego Hammer.....

Ja mu jutro wieczorem dzwonię i mówię, że zadanie wykonane, Ty mi w środę rano wyślij z dwa swoje zdjęcia na wózku i najpóźniej w piątek powinniśmy mieć po 5 tyś na głowę na mody

:polew:

Spoko Miron :good: kupię tylko fioletową, czerwoną i brązową farbę i zrobie mejkup :naughty::decayed: :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

...............a miałem już w tym miesiącu nic nie modzić - no ale bez sensu żeby 5 tysi w szufladzie leżało :decayed:

Opublikowano

Ja Ci H4mm3R mejkap zrobie i dzielicie sie ze mna po tysiu :kox:

Opublikowano

:hi: wszystkim

Hammer - pisał do mnie jakiś kolo z ok. Poznania o nicku Zeppelin i pytał czy wiem gdzie mieszkasz bo mu niby zalazłeś za skórę.

Wypytałem dokładnie o co chodzi, coś mi tam naopowiadał i zarzekał się że nie odpuście, znajdzie Cię i tak Ci futro przetarmosi że skończysz na wózku.

Pogadałem z nim jeszcze chwilkę, przyznałem mu rację, powiedziałem że w tej sytuacji też bym nie odpuścił i po męsku doprowadził sprawę do końca.Po czym zaproponowałem mu pomoc i mówiąc, że w sumie mam do Ciebie blisko to nie musi się fatygować i jak mu tak bardzo zależy to za 10 tyś zł ja mogę go wyręczyć i nie lżej od niego Ci skopię dupsko tak że skończysz na wózku.

Więc teraz słuchaj kolego Hammer.....

Ja mu jutro wieczorem dzwonię i mówię, że zadanie wykonane, Ty mi w środę rano wyślij z dwa swoje zdjęcia na wózku i najpóźniej w piątek powinniśmy mieć po 5 tyś na głowę na mody

:polew:

Miron jak zawsze poleciał gruuuubooo :kox:

swoja droga Hammer jak cos to wiesz jak jest i na ilu kolegow mozesz liczyc :naughty:

:gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.