Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

Panowie przydałoby sie zrobić jakieś pożegnanie lata :?: bo robi sie coraz zimniej i trzeba byłoby tą pogode jeszcze wykorzystać :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Panowie przydałoby sie zrobić jakieś pożegnanie lata :?: bo robi sie coraz zimniej i trzeba byłoby tą pogode jeszcze wykorzystać :gwizdanie:

Zaś chcesz pić :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Wiesiek znalazłbyś w swoim grafiku jakieś 3 godz wolnego dla mnie :?: :rolleyes:

Opublikowano

:hi:

Wiesiek znalazłbyś w swoim grafiku jakieś 3 godz wolnego dla mnie :?: :rolleyes:

Jasne ,tylko kiedy i w jakich godzinach :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek jak narazie to mam cały czas wolne, dostosuję się do ciebie :)

Arturoo ten kolega z Bielska KFX (jeśli dobrze pamiętam) to elektryk z zamiłowania czy ma jakiś swój zakład :?:

Opublikowano

:hi:

Panowie przydałoby sie zrobić jakieś pożegnanie lata :?: bo robi sie coraz zimniej i trzeba byłoby tą pogode jeszcze wykorzystać :gwizdanie:

Zaś chcesz pić :gwizdanie:

:>

z wami zawsze :wink4:

Opublikowano

Arku ten Tomek to taki zapalony :kox: rezacz ,on to wszystko u siebie w garażu robi :wink4:

Opublikowano

:bry::hi:

Panowie przydałoby sie zrobić jakieś pożegnanie lata :?: bo robi sie coraz zimniej i trzeba byłoby tą pogode jeszcze wykorzystać :gwizdanie:

Zaś chcesz pić :gwizdanie:

cytuj : "żrać ... " :naughty::kox: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

:bry::hi:

Panowie przydałoby sie zrobić jakieś pożegnanie lata :?: bo robi sie coraz zimniej i trzeba byłoby tą pogode jeszcze wykorzystać :gwizdanie:

Zaś chcesz pić :gwizdanie:

cytuj : "żrać ... " :naughty::kox: :gwizdanie: :decayed:

:hi:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:bry::hi:

Panowie przydałoby sie zrobić jakieś pożegnanie lata :?: bo robi sie coraz zimniej i trzeba byłoby tą pogode jeszcze wykorzystać :gwizdanie:

Zaś chcesz pić :gwizdanie:

cytuj : "żrać ... " :naughty::kox: :gwizdanie: :decayed:

:gwizdanie: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Arku ten Tomek to taki zapalony :kox: rezacz ,on to wszystko u siebie w garażu robi :wink4:

może byśmy go kiedyś razem odwiedzili :naughty:

Opublikowano

Arku ten Tomek to taki zapalony :kox: rezacz ,on to wszystko u siebie w garażu robi :wink4:

może byśmy go kiedyś razem odwiedzili :naughty:

A co będziesz rezał :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Arku ten Tomek to taki zapalony :kox: rezacz ,on to wszystko u siebie w garażu robi :wink4:

może byśmy go kiedyś razem odwiedzili :naughty:

A co będziesz rezał :gwizdanie:

jak to sam nazwałeś reszte "choinki" :tongue4: no chyba że.... :kox: (2 flaszki Krupnika w lodówce mam :naughty: )

Opublikowano

jak to sam nazwałeś reszte "choinki" :tongue4: no chyba że.... :kox: (2 flaszki Krupnika w lodówce mam :naughty: )

Chodzi o ten przycisk :?: to się przy okazji modułu rypnie :wink4:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 20:41_________________________________________________ :hi:

Leniuchy

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi: z rana
Opublikowano

:hi:

Mam od wczoraj problem ze stacyjką. Wkładam kluczyk i nie można go przekręcić, trzeba kilka razy próbować i przy użyciu większej siły przeskoczy. Później już stacyjka dobrze działa i normalnie odpala. Po odpaleniu normalnie odbija. Tak jakby trzymała blokada, ale kierownica nie jest na blokadzie. Boję się że w końcu kiedyś nie przekręcę kluczyka i holowanie. Czy można to jakoś naprawić, czy tylko wymiana stacyjki i dodatkowy komplet kluczy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.