Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozbili mi szybe ostatnio z tylu, kupilem klape ale okazala sie szpetna wiec zamiast malowac postanowilem kupic inno pod kolor i w fajnym stanie, to doszla z pozaginanymi rogami i i tak i tak do malowania.. ehh nie mam juz sily...

Czemu nie pojedziesz np. do Jasienicy , giełda w Gliwicach ? :mysli: Tam zobaczysz i wybierzesz sobie jaką chcesz :cool1:

Zjezdzilem wszystkie komisy na jasienicy i tylko jedna byla co sie do czegos nadawala wiec wzialem ale szyba zrysowana no i nie w kolor. nie taki prosty temat jakby sie wydawal

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robert bier N Cyfra i tak nie zjedzie z ceny , Palanty

Zjechali już i to całkiem fajnie , ale czekam na następne propozycje :wink4:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 22:30_________________________________________________

Zjezdzilem wszystkie komisy na jasienicy i tylko jedna byla co sie do czegos nadawala wiec wzialem ale szyba zrysowana no i nie w kolor. nie taki prosty temat jakby sie wydawal

Niedawno bylem na giełdzie w Gliwicach i cała masa takich różnych teili tam była , ale tak to jest jak czegoś nie potrzebujesz to jest tego w uj a jak potrzebujesz to nie ma

Opublikowano

A jo potrzebuja prawy błotni do B6 dolphin grau[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 22:34_________________________________________________

Zjechali już i to całkiem fajnie , ale czekam na następne propozycje :wink4

Do ile i co mają ................gówno, trzymają ludzi dzięki kontraktom na transmisje, jak odejdą ludzie to inni będą kontraktowac

Opublikowano

A jo potrzebuja prawy błotni do B6 dolphin grau

Do tego kumpla co my byli w Cieszynie oglądać ? To kolor dolphin grau ? Ja mam właśnie taki kolor

Opublikowano

A jo potrzebuja prawy błotni do B6 dolphin grau

Do tego kumpla co my byli w Cieszynie oglądać ? To kolor dolphin grau ? Ja mam właśnie taki kolor

ktoś Ci go właśnie rysuje w garażu, Wiesiek już się o Ciebie martwi :decayed:

Opublikowano

ktoś Ci go właśnie rysuje w garażu, Wiesiek już się o Ciebie martwi :decayed:

A widzisz jakiego mam kumpla :cool1::naughty:

:wink4:

[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 22:48_________________________________________________Spadam spać

Narta :hi:

Opublikowano

Do tego kumpla co my byli w Cieszynie oglądać ? To kolor dolphin grau ? Ja mam właśnie taki kolor

Nie dla synka od szwagra :wink4:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 22:49_________________________________________________Narta

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 22:50_________________________________________________na kierym nimcu i kiedy je ta kliczko-adamek walka ?

Opublikowano

Pisali że RTL[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 22:54_________________________________________________Dobranoc :hi:

Opublikowano

ja na RTL je za free yny kiedy :wink4:

dobranoc :hi:

Opublikowano

ja na RTL je za free yny kiedy :wink4:

dobranoc :hi:

~23 :wink4:

Opublikowano

10.września i wszystko jasne :>

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Mileage z EDC15 - 179667 km a na zegarach 18050 km :decayed:

Widać że kręcone było :naughty::decayed:

no o jakieś 161 617 km :shocked:

[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 23:55_________________________________________________panowie jakby kto pytał to wczoraj.....

ZOSTAŁEM OJCEM :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Arku To Najlepszego :good:

Ja niestety na spota nie przyjade bo ide na wesele 2-dniowe :naughty::kox:

Opublikowano

Arek serdeczne życzenia dla Ciebie, Natalii no i małej Paulinki

Opublikowano

Nowy mod :kox:

Wczoaj z zalu pol nocy poswiecilem w garazu przy piwku i takie cos wymodzilem :polew:

20110909167.jpg

20110909168.jpg

20110909169.jpg

20110909170.jpg

20110909171.jpg

20110909172.jpg

20110909174.jpg

20110909175.jpg

20110909176.jpg

20110909177.jpg

20110909179.jpg

20110909180.jpg

20110909181.jpg

Opublikowano

A-rek :hi: zdrowia i szczęścia :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.