Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi dawno się wydawało ze Megs to ściema, bo jak widzę amerikan reklam to wszystko wiadomo, tam to tym debilom wszystko wcisną byle w TV werbung był. :tongue4:

Megs przede wszystkim konkretnie wkręcił się na polski rynek ... niestety niektórzy mają klapki na oczach z napisem Megiuar's

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Którzy :decayed::naughty: ?[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 17:00_________________________________________________

H4mm3R ,Ty jeszcze w zakopcu jesteś?

Opublikowano

Robert napił by się człowiek :gwizdanie: ale jutro do roboty na I zm. i UGBK :wallbash:

Opublikowano

Witam panów po wakacyjnej przerwie :hi: ale mam do nadrabiania-prawie 3 miesiące :shocked: tymczasem ide sie dalej nerwowac na tego co mi auto obrysowal dookola gwoździem czy innym badziewiem. 3mta sie

Opublikowano

Robert napił by się człowiek :gwizdanie: ale jutro do roboty na I zm. i UGBK :wallbash:

No ja też mam smaki :slina::rolleyes:

Opublikowano

Mi dawno się wydawało ze Megs to ściema, bo jak widzę amerikan reklam to wszystko wiadomo, tam to tym debilom wszystko wcisną byle w TV werbung był. :tongue4:

Hologramy Tomek to ręcznie zrobisz. :naughty:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 14:29_________________________________________________Grzesiek jak tam żarcie w Bulgariji :kox:

Wiesku...powiem tak...naprawde dobre, ale po 4 dniach monotonne :sick3: ale za to arbuzy...w polsce nie ma co szukac :kox: tesknilem za porzadna kawa i piwem a nie jakimis siuskami :thumbdown: , ale inny alkohol... :good:

pogoda swietna temp. w basenie 27st. a w morzu 25st :cool1:

Opublikowano

H4mm3R ,Ty jeszcze w zakopcu jesteś?

Tak do jutra, a co?

szwędacz mi się włancza :naughty::kox:

Opublikowano

Wiesku...powiem tak...naprawde dobre, ale po 4 dniach monotonne :sick3: ale za to arbuzy...w polsce nie ma co szukac :kox: tesknilem za porzadna kawa i piwem a nie jakimis siuskami :thumbdown: , ale inny alkohol... :good:

pogoda swietna temp. w basenie 27st. a w morzu 25st :cool1

U nas żarcie było fuj tzn. niedoprawione wszystko płone, z kawą i piwem masz racje, jak wróciłem i wysiadłem z autobusu to zaraz se Warke kupiłem, o pogodzie takiej u nas można pomarzyć.

Rakija dobra ale nie każda, ja waliłem łyskacza Savoy był bardzo dobry.

Opublikowano

z alkoholu testowalem chyba wszystko co tam bylo mozliwe i watroba wytrzymala :kox: ,ale tez mi łyskacz najbardziej podeszedl :decayed:

a jedzenie wbrem zapewnieniom bylo dobre :wink4:

Opublikowano

z alkoholu testowalem chyba wszystko co tam bylo mozliwe i watroba wytrzymala :kox: ,ale tez mi łyskacz najbardziej podeszedl :decayed:

a jedzenie wbrem zapewnieniom bylo dobre :wink4:

Nie wiedziałem ze jesteś takim smakoszem :naughty: musimy kiedyś razem podegustować + jeszcze chętni :przebiegly:

Opublikowano

Hmmm....... :mysli:

Na potrzeby naukowe również się piszę :kox::decayed::wink4:

Opublikowano

Hmmm....... :mysli:

Na potrzeby naukowe również się piszę :kox::decayed::wink4:

No miałem nadzieję :gwizdanie:

Artur autko już bryka jak należy :?:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 20:21_________________________________________________Spadam narta panowie :hi:

Opublikowano
  • Autor

panowie jak wy tacy smakosze to mówcie co mam na pępkowe kupić bo chyba zwykła czysta nie wystarczy :gwizdanie:

Opublikowano

Wystarczy ,grunt ,ze bedzie zmrozona :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

ciepła wódka :sick3:

Opublikowano

Swój chłopak :wink4:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 22:16_________________________________________________ :>

Opublikowano

Nie wiedziałem ze jesteś takim smakoszem :naughty: musimy kiedyś razem podegustować + jeszcze chętni :przebiegly:

Na potrzeby naukowe również się piszę :kox::decayed::wink4:

:przebiegly: :przebiegly: :przebiegly:

[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 22:46_________________________________________________

panowie jak wy tacy smakosze to mówcie co mam na pępkowe kupić bo chyba zwykła czysta nie wystarczy :gwizdanie:

Wystarczy ,grunt ,ze bedzie zmrozona :naughty::decayed:

Dokładnie :good: wystarczy zimna , czysta wódka :slina:

Opublikowano

to kiedy pępkowe się szykuje :naughty: ,ja tam z dnia na dzień wolnego nie wykombinuje :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

to kiedy pępkowe się szykuje :naughty: ,ja tam z dnia na dzień wolnego nie wykombinuje :gwizdanie:

ciężko to dokładnie zaplanować bo nie wiem kiedy mała będzie chciała wyjść na świat ale myślę że będzie to planowane po 17 września :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.