Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
rs6 c5 / s4 b7 nie caackaj sie:decayed:

RS6 ja ale C6 :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
rs6 c5 / s4 b7 nie caackaj sie:decayed:

RS6 ja ale C6 :naughty:

:tongue:

nie powiem ciągnie mnie w stronę rs ale chyba niestety jeszcze nie tym razem :kwasny:

za rs6c5 oglądałem się 2lata temu ale zwykłe b6 wygrało :grin: a c6 niestety są duuuużo za drogie :doh:

nad s4 się chwilę zastanawiałem ale b6 - bo s4b7 są w porównaniu o dużo droższe a to przecież ciągle ten sam silnik i prawie to samo auto...

za to mogę Wam zdradzić że rozglądam się też za klekotem :wink:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

moje auto ma zaś focha, w tym tygodniu mam wyjazd do PL to dziś mi się zapaliła kontrolka Air Bag:facepalm:

może tak samo od siebie się coś zj***ć? nic nie grzebałem w aucie....

ps: Wiesiek masz jeszcze dla mnie ten kabel?:decayed:

Opublikowano

Arek często się wtyczka/kabelek z napinacza pod fotelem "wyrabia" jeśli coś się przewozi lub wkłada pod fotel (co prawda w audi o tym nie słyszałem ale jest taka możliwość). Poza tym u mnie konkretnie w b6 kilka razy po wyjęciu reflektora zapalała sie kontrolka airbag - z czujnika zderzeniowego ale wystarczyło skasować wtedy błąd i już nie wracał - po prostu wiązkę z kabelkami przy wyjmowaniu reflektora widocznie się gdzieś ciągneło... najlepiej podpiąć i sprawdzić błąd bo kabelków i wtyczek od airbagów jest pełno :(.

Opublikowano
:hi:

ps: Wiesiek masz jeszcze dla mnie ten kabel?:decayed:

:hi:

Jasne że mam :decayed:

Opublikowano

:hi:

Arek stawiam , że na 99,999999% będzie to airbag w stołku

Ja jak miałem B5 wkurwiłem się tym , że trzeba było co chwilę podłączać VAGa i kasować błąd , wy***ałem tą wtyczkę pod żicem i polutowałem kabelki :wink:

Sąsiadowi już też kilka razy kasowałem to samo

Opublikowano
  • Autor

a może tak być, że kontrolka pojawiła się dlatego, że mam za słaby akumulator?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Blant jak ty robisz w tym tyg.?

napisz mi na PW swój numer kom. bo nie wiem czemu go nie mam:whistling:

Opublikowano

:hi:

A-rek, wątpie żeby to była wina aku, taka przypadłość B5 i tyle. Ja w poprzedniej B5tce miałem ten sam problem co 2-3 miesiace. Czasem wystarczyło w jakąś dziure wpaść i od razu AirBag wyskakiwał

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

Arek wtyczka od airbag'a pod którymś z siedzeń , trzeba VAGa podłączyć i będziesz wiedział z której strony :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Vag będzie podpięty w przyszłym tyg tak więc zobaczymy.

Blant dzięki za amorki:thumbup1:

dzisiaj jakieś pół godziny dyskutowałem z panami niebieskimi bo zatrzymali mnie za złamanie przepisu (ich zdaniem) ale ostatecznie puścili mnie z pouczeniem:decayed:

Opublikowano

:hi:

Vag będzie podpięty w przyszłym tyg tak więc zobaczymy.

Blant dzięki za amorki:thumbup1:

dzisiaj jakieś pół godziny dyskutowałem z panami niebieskimi bo zatrzymali mnie za złamanie przepisu (ich zdaniem) ale ostatecznie puścili mnie z pouczeniem:decayed:

Arek jesteś w pl? to czemu czekasz do przyszłego tygodniaz VAGiem - jak coś to mam - możemy podpiąć :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Vag będzie podpięty w przyszłym tyg tak więc zobaczymy.

Blant dzięki za amorki:thumbup1:

dzisiaj jakieś pół godziny dyskutowałem z panami niebieskimi bo zatrzymali mnie za złamanie przepisu (ich zdaniem) ale ostatecznie puścili mnie z pouczeniem:decayed:

proszę bardzo , no i właśnie byłeś u mnie to mogłem zejść z laptopem i byśmy zobaczyli i skasowali ewentualnie, kurcze że nie przyszło mi na myśl :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.