Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

:hi:

panowie wy coś będziecie działać ze spotami czy olewacie temat?

dostałem kilka PW i nie wiem co odpisać....

No ja myślę , że spoty będą jak się trochę ociepli :whistling:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Ja mam zakaz wstępu na spoty bo nie mam już OOOO i zszedłem na psy :facepalm::wink: tzn. na VWageny

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

:hi:

panowie wy coś będziecie działać ze spotami czy olewacie temat?

dostałem kilka PW i nie wiem co odpisać....

No ja myślę , że spoty będą jak się trochę ociepli :whistling:

ja tez tak mówie :)

Opublikowano

:hi:

Wreszcie w domu , teraz czas na rehabilitację wątroby :facepalm:

:hi:

Ja mam zakaz wstępu na spoty bo nie mam już OOOO i zszedłem na psy :facepalm::wink: tzn. na VWageny

Wiesiek tak po znajomości możesz przyjechać nawet i VW :decayed:

Opublikowano

Gdzieś zgubił kropkę z nicka :decayed:

Opublikowano
Gdzieś zgubił kropkę z nicka :decayed:

A nie wiem , gdzieś się zapodziała :whistling:

Zerknijcie na głosowanko i rzućcie głosem jak się podoba... :naughty: Jak nie to też kliknijcie. :decayed::wink4:

http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/luty-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-266584/

:hi:

Paszlo :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
:hi:

panowie wy coś będziecie działać ze spotami czy olewacie temat?

dostałem kilka PW i nie wiem co odpisać....

:hi:

Ale jakie PW ?

z pytaniem czy będą jeszcze spoty w Rybniku

:hi:

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

:hi:

panowie wy coś będziecie działać ze spotami czy olewacie temat?

dostałem kilka PW i nie wiem co odpisać....

No ja myślę , że spoty będą jak się trochę ociepli :whistling:

ok. to dajcie info co, gdzie i kiedy to zrobie aktuala w pierwszym poście

:hi:

Ja mam zakaz wstępu na spoty bo nie mam już OOOO i zszedłem na psy :facepalm::wink: tzn. na VWageny

:facepalm:

skoro ci z tym źle to go sprzedaj i kup sobie Audi:whistling:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

ok. to dajcie info co, gdzie i kiedy to zrobie aktuala w pierwszym poście

Spoko :thumbup1:

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ----------

:hi:

Ja mam zakaz wstępu na spoty bo nie mam już OOOO i zszedłem na psy :facepalm::wink: tzn. na VWageny

:facepalm:

skoro ci z tym źle to go sprzedaj i kup sobie Audi:whistling:

Albo się zamień na :audi: ... np. ze mną :naughty::decayed:

Opublikowano

:hi:

po robocie :)

Wiesiek za rok jedziesz z nami i kropka ! :D ale od czwartku tak jak Robert i wtedy jest miazga :D :D

Opublikowano
:hi:

po robocie :)

Wiesiek za rok jedziesz z nami i kropka ! :D ale od czwartku tak jak Robert i wtedy jest miazga :D :D

Ale po co :whistling:

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

:hi:
:hi:

Ja mam zakaz wstępu na spoty bo nie mam już OOOO i zszedłem na psy :facepalm::wink: tzn. na VWageny

:facepalm:

skoro ci z tym źle to go sprzedaj i kup sobie Audi:whistling:

Albo się zamień na :audi: ... np. ze mną :naughty::decayed:

Ale Ty sie brzydzisz VW :facepalm:

Opublikowano

Ale Ty sie brzydzisz VW :facepalm:

Skąd wiesz ? :decayed:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

:hi:

po robocie :)

Wiesiek za rok jedziesz z nami i kropka ! :D ale od czwartku tak jak Robert i wtedy jest miazga :D :D

Ale po co :whistling:

Wiesiek spoko , nikomu nie powiemy , że to Ty przyjechałeś tą VW :wink::decayed:

Opublikowano

Ale Ty sie brzydzisz VW :facepalm:

Skąd wiesz ? :decayed:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

:hi:

po robocie :)

Wiesiek za rok jedziesz z nami i kropka ! :D ale od czwartku tak jak Robert i wtedy jest miazga :D :D

Ale po co :whistling:

Wiesiek spoko , nikomu nie powiemy , że to Ty przyjechałeś tą VW :wink::decayed:

my jesteśmy wyrozumiali, każdy w życiu popełnia błędy...

:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Do :bry:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.