Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Sie tam nie ciście z tymi lapkami :decayed:, Arek se som bydzie laptopił w swoim wozidle :wink:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry :hi:

:hi:

Sie tam nie ciście z tymi lapkami :decayed:, Arek se som bydzie laptopił w swoim wozidle :wink:

:decayed:

ciekawe co tam ukrywa że chce som:grin:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ----------

Miałem jechać gumy dziś przeciepać ale olałem to , nie chce mi się :kwasny:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
dobry :hi:

ciekawe co tam ukrywa że chce som:grin:

Jo wiem a Wy kombinujcie :wink::naughty:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ----------

Miałem jechać gumy dziś przeciepać ale olałem to , nie chce mi się :kwasny:

a ja właśnie sie ide zbierać i przeciepie

Opublikowano

Gumy letnie już założone, ciepnył bych zdjęcie ale może później:naughty:

Opublikowano
Gumy letnie już założone, ciepnył bych zdjęcie ale może później:naughty:

zamiast foty możeby jaki spot ustalić co?:naughty:

jak będzie pogoda to można postać pogadać bo w końcu dużo sie pewnie u każdego działo :wink:

jo jeszcze ni mom auta ale może już w końcu niebawem będę mioł :decayed:

Opublikowano

:hi:

U mnie też gumy założone :wink:

Opublikowano
  • Autor

dzięki Seves i Blant za chęci ale byłem już z Wieskiem ugadany:wink:

Wiesiek sprezentował mi kabelek więc może już sam się naucze:decayed:

jak dzisiaj będzie spontan około 15:30-16:30 to może i ja się pojawie:whistling:

Opublikowano

:hi:

Dzisiaj nie mogę mam wyjazd :kwasny:

Na letniaczach :decayed::wink:

img20130413215150839618.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek Jetta ładnie się prezentuje:wink:

a ja dalej na zimówkach:decayed:

Opublikowano

:hi:

Ja chętnie bym podjechał ale też mnie nie będzie , jadę do rodziców

:facepalm:

To forum A4 a Wiesiek wkleja jakiegoś VW :facepalm:

:decayed:

Wiesiek piknie jest :thumbup1:

PS. Chlapacze wyciep :wink:

Opublikowano

Nie ma kto zawiechy z s-line spylić ? Ile takie cuś by mnie wyszło , żeby "padło spadło' o ~ 2 cm ?

Troszkę szkoda mi moje amory ruszać bo po ostatnim przeglądzie były jeszcze w b.dobrym stanie , może da sie to jakoś załatwić bez ich ruszania , np. same fedry wymienić :eusathink:

Opublikowano
Nie ma kto zawiechy z s-line spylić ? Ile takie cuś by mnie wyszło , żeby "padło spadło' o ~ 2 cm ?

Troszkę szkoda mi moje amory ruszać bo po ostatnim przeglądzie były jeszcze w b.dobrym stanie , może da sie to jakoś załatwić bez ich ruszania , np. same fedry wymienić :eusathink:

teoretycznie trzeba komplet wymieniać ale większość chłopaków wymienia same sprężyny i nic złego się nie dzieje z amorkami:wink:

przemyśl Robert czy na pewno -20 bo to jest jak narkotyk i jeśli nie masz problemów typu wjazd do garażu to kończy się na ok -40:decayed:

Opublikowano

Na - 20 u mnie się skończy , więcej nie chcę :wink: ( no ew. - 30 , ale musiałbym łobejrzeć :decayed: ) :wink:

Opublikowano

Arek i ile to siadzie ? - 30 ? Amory jeszcze trochę wytrzymają na tym czy padną raz dwa ?

Seves pochwal się :whistling:

Opublikowano

:hi:

Synki nie chciałem na chama się chwalić tylko Was zaskoczyć :decayed: i dlatego o spocia zagadałem, tylko wczoraj moja mama odprawiała urodziny i nie miałem jak podjechać:( .

Wczoraj ok 16-17 wróciłem ze świeżym zakupem :wink:.

Autko ogólnie jest chyba niezłe, ale dla mnie mistrzostwo świata - b7 sedan 3.0tdi 233w serii, czarny pełny s-line z zewnątrz i wewnątrz :wink: koła ori rs4 :kox:

tylko wysoko jeszcze stoi :grin: .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.