Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No a ile to roboty. Te 10 aut na chwile obecna spokojnie by wpadło, Może więcej. Co chwilę dostaje PW od ludzi z forum czy coś się dzieje. Tylko mówcie czy stoimy pod chmura czy gdzieś lecimy.. W sumie na jakieś jadło szloby wpaść (niekoniecznie do McD - jhimo,blant :D)

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

koledzy jakbyście tak kołowali coś w pierwszej połowie września to chętnie się zjawie :)

fajnie jakby "dziadki" też wpadły: Wiesiek, Seves, Arturoo :wink:

Robert ;)
Opublikowano

:hi:

koledzy jakbyście tak kołowali coś w pierwszej połowie września to chętnie się zjawie :)

fajnie jakby "dziadki" też wpadły: Wiesiek, Seves, Arturoo :wink:

Robert ;)

:hi:

Nie mam sprzętu który pozwalał by mi stanąć na spocie OOOO :facepalm:

Opublikowano

nie rób scen...rowerem przyjedź jak gołego fałweja kupiłeś :D

:hi:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

Hello

:siema:

Hej..widziałem Twoje auto dziś ;) leciało w stron w Żor .
Opublikowano

No z moją jechałem :wink: o 17.45.. Chyba ze wcześniej..

Edytowane przez Matek

Opublikowano
  • Autor

:hi:

koledzy jakbyście tak kołowali coś w pierwszej połowie września to chętnie się zjawie :)

fajnie jakby "dziadki" też wpadły: Wiesiek, Seves, Arturoo :wink:

Robert ;)

:hi:

Nie mam sprzętu który pozwalał by mi stanąć na spocie OOOO :facepalm:

A ja kur*a mam :facepalm:

:decayed:

Opublikowano

nie rób scen...rowerem przyjedź jak gołego fałweja kupiłeś :D

:hi:

:hi:

Co zrobisz nie styka na OOOO a jedno pojechało na razie do DE. :wink:

Opublikowano

Elo

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

koledzy jakbyście tak kołowali coś w pierwszej połowie września to chętnie się zjawie :)

fajnie jakby "dziadki" też wpadły: Wiesiek, Seves, Arturoo :wink:

Jasne można coś nagrać tym bardziej że Was wieki nie widziałem :D

:hi:

koledzy jakbyście tak kołowali coś w pierwszej połowie września to chętnie się zjawie :)

fajnie jakby "dziadki" też wpadły: Wiesiek, Seves, Arturoo :wink:

Robert ;)

:hi:

Nie mam sprzętu który pozwalał by mi stanąć na spocie OOOO :facepalm:

Ja a ten dalij marudzi :grin:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:hi:

koledzy jakbyście tak kołowali coś w pierwszej połowie września to chętnie się zjawie :)

fajnie jakby "dziadki" też wpadły: Wiesiek, Seves, Arturoo :wink:

Jasne można coś nagrać tym bardziej że Was wieki nie widziałem :D

:hi:

koledzy jakbyście tak kołowali coś w pierwszej połowie września to chętnie się zjawie :)

fajnie jakby "dziadki" też wpadły: Wiesiek, Seves, Arturoo :wink:

Robert ;)

:hi:

Nie mam sprzętu który pozwalał by mi stanąć na spocie OOOO :facepalm:

Ja a ten dalij marudzi :grin:

On już też ma swoje lata....więc może taki być zrzędliwy :grin:

Opublikowano

Cześć wam :)

Opublikowano
  • Autor

siema :hi:

Opublikowano

:hi:

blant mam tego rns'a z vw dla Ciebie ;)

do 14 w swd jestem potem w sjz ;)

Opublikowano

:hi:

Arturze jutro się odezwie

Wysłane z mojego LG-D620

Opublikowano

Jutro po 15 sjz....gdzieś w tak zwanym międzyczasie będę leciał za granicę do SO ;)

Opublikowano

Synki to co z tym spotem?

Wystarczy postać tradycyjnie na placu a potem się najwyżej gdzieś przejedziemy, np do knajpy.

Możemy też np zgrać spota jak kiedyś z SG w piątek umówić się u nas o 18 i przelecieć na Gliwice, będzie ciekawie i miło :D

Edytowane przez seves

Opublikowano

Ja tam jestem do zgody

Wysłane z mojego LG-D620

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.