Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pany co wy na to żeby w sobote zrobic jakiegos grilla/ognicho w tej miejscówce w lesie ?:decayed:

Opublikowano

:hi:

Jeszcze trochę zimno jest, ale można spróbować.

Opublikowano

:hi:Choćbym nie wiem jak się starał to ja nie dam rady w żaden weekend do maja na dłuższą posiadówke. A w dodatku w sobote urodziny teściowej :facepalm::grin: Kupie gdzies u nas w regionie dystanse? Bralem u Misali i rozlecialy sie po 3-4 miesiącach

Opublikowano
:hi:

Jeszcze trochę zimno jest, ale można spróbować.

zobaczymy jaka pogoda bedzie :decayed:

---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 17:06 ----------

:hi:Choćbym nie wiem jak się starał to ja nie dam rady w żaden weekend do maja na dłuższą posiadówke. A w dodatku w sobote urodziny teściowej :facepalm::grin: Kupie gdzies u nas w regionie dystanse? Bralem u Misali i rozlecialy sie po 3-4 miesiącach

no ale na chwile mozesz wpasc :wink:

Opublikowano
:hi:Choćbym nie wiem jak się starał to ja nie dam rady w żaden weekend do maja na dłuższą posiadówke. A w dodatku w sobote urodziny teściowej :facepalm::grin: Kupie gdzies u nas w regionie dystanse? Bralem u Misali i rozlecialy sie po 3-4 miesiącach

Uważaj bo sie zajedziesz

Opublikowano
:hi:Choćbym nie wiem jak się starał to ja nie dam rady w żaden weekend do maja na dłuższą posiadówke. A w dodatku w sobote urodziny teściowej :facepalm::grin: Kupie gdzies u nas w regionie dystanse? Bralem u Misali i rozlecialy sie po 3-4 miesiącach

Uważaj bo sie zajedziesz

Luzik od lutego to juz tak trwa.. :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

panowie jak trzeba zmienić info w pierwszym poście to mówcie:wink:

Matek podjedź do Tuning World, Michael Tuning, AD-Tec albo Kasan Tuning, ktoś powinien mieć na miejscu.

pytanie do panów z B5, nie szuka ktoś z was grilla z RS4?

Opublikowano
:hi:

panowie jak trzeba zmienić info w pierwszym poście to mówcie:wink:

Matek podjedź do Tuning World, Michael Tuning, AD-Tec albo Kasan Tuning, ktoś powinien mieć na miejscu.

pytanie do panów z B5, nie szuka ktoś z was grilla z RS4?

a jakaś okazyjna cena tego grilla :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

okazją jest to, że wogóle jest taki grill do kupienia w używce:wink:

Opublikowano

:hi:

okazją jest to, że wogóle jest taki grill do kupienia w używce:wink:

:polew::polew::polew:

Opublikowano

:hi:Arku, szkoda ze wczesniej sie nie rozgadalismy bo wczoraj zamontowałem do siebie grill RS4. Poszukuje kogoś PEWNEGO do zrobienia polerki lakieru. Jak ktos ma namiary to dawać.. :hi:

Opublikowano

:hi:

Więc sezon uważam za otwarty :wink:

1982340_711398795577024_536022698_n.jpg

Opublikowano

U mnie we wtorek :hi:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano

:hi:

A ja jeszcze poczekam.

I d*pa z grilla, pogoda nawaliła. :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
wczoraj zamontowałem do siebie grill RS4.

ori?

daj info na PW gdzie dorwałeś i za ile

:wink:

Opublikowano
:hi:

A ja jeszcze poczekam.

I d*pa z grilla, pogoda nawaliła. :kwasny:

no pogoda sie jednym słowem zj***ł# :kwasny: a grilla wczoraj już przyszykowałem itp. no nic trudno innym razem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.