Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DO:bry:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano

:siema:

ludzie ,gdzie dobrze prostują alumy ? :decayed:

Opublikowano

:hi:

Daniel w Rzuchowie , ja też muszę się tam wybrać

Opublikowano
:hi:

Daniel w Rzuchowie , ja też muszę się tam wybrać

to kiedy sie wybieramy?

Opublikowano

Możliwe , że w przyszłym tygodniu , bo będę miał na noc i byłby czas tam podskoczyć :wink:

Opublikowano
Możliwe , że w przyszłym tygodniu , bo będę miał na noc i byłby czas tam podskoczyć :wink:

aa szkoda myslalem że w tym tyg. wiec ja sie w tym tygodniu wybieram :wink:

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

aaa i dzięki za info :decayed:

Opublikowano

Napisz ile biorą od felgi :wink:

Opublikowano

:hi:Miałbym turbine do sprawdzenia dla kolegi, nie wiecie może gdzie w regionie by ją sprawdzili?

Opublikowano
Napisz ile biorą od felgi :wink:

więc tak felgi zawiozłem , oddałem dwie sztuki za prostowanie biorą 60zł , spawanie chyba 20-30zł , po prostowaniu trzeba bedzie doliczyc 15zł za sciepanie i założenie opony + wyważenie ale powiem że koleś jest konkretny zna sie na rzeczy szkoda że szybciej nie wiedziałem o nim :kwasny:

---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

:hi:Miałbym turbine do sprawdzenia dla kolegi, nie wiecie może gdzie w regionie by ją sprawdzili?

napisz do Pretor'a on dobrze sie zna na turbinach wiec moze ci pomoże :wink:

Opublikowano
  • Autor

Blant co ty robisz, że już masz felgi do prostowania:shock3:

Opublikowano
Blant co ty robisz, że już masz felgi do prostowania:shock3:

ahhh nie gadaj wjebałem sie do dziury z dość szybką prędkością i prawy przód i tył sie pokrzywił :facepalm:powiem że do 100km/h nic nie czuć ale jak jest 110-130km/h to czuć bicie :facepalm::kwasny:

---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

aaa Robert ale tak mi gadał z cenami do felg 18' :wink:

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

no i w czwartek za tydzień felgi do odbioru, gwint w dół i ja już sezon zaczynam :decayed: jak myślicie zima chyba nie wróci ?! :kox: tzn wiem że wogóle jej nie było :)

Opublikowano
:hi: Blant na ile gwint ustawiasz? :decayed: ja chyba 60/60
Opublikowano
:hi: Blant na ile gwint ustawiasz? :decayed: ja chyba 60/60

tak myśle właśnie zobaczymy w praniu :whistling:

:wink:

---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:43 ----------

a ty Matek kiedy zakładasz letnie ? :naughty:

Opublikowano

a ty Matek kiedy zakładasz letnie ? :naughty:

:hi: Przyszły tydzien prawdopodobnie wpadnie gwint, 18tki i nowe zegary z FISEM :naughty: Jeszcze musze dystanse kupić bo te od Misali mi sie rozpadły po 3 miesiącach

Opublikowano

:hi:

Matek w Radlinie na Rybnickiej na przeciw restauracji Widok jest firma regenerująca turbawy.

Opublikowano
:hi:

Matek w Radlinie na Rybnickiej na przeciw restauracji Widok jest firma regenerująca turbawy.

:hi: Okej, przekaże kumplowi. Dzieki panie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.