Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Arku bylem ostatnio dla siebie ogladac BMW E60, ja mam do wydania max 32 tys, na wiecej mnie nie stac na chwile obecna i powiem Ci ze ciezko cos znalezc.. w sedanie kosa jak dla mnie, srodek perfekt, ale przy jednej sztuce sprzedajacy nie powiedzial o tym, ze auto po chipie, punkt dwa - swiecil sie check :facepalm: i lampa zaparowana "bo wilgotno bylo". Druga juz lepiej, ale niestety z opłatami juz poza budżet.

Nie napalam sie i nadal szukam czegos fajnego..

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Każdy coś tam woli innego.

Przerobiliśmy w chacie 3szt BMW od E36 do E90 i na tym zakończyła się nasza przyjaźń z tą firmą, te auta wystarczyły aby upewnić się w naszych przekonaniach.

Jedno było synka a dwie pozostałe córy, bo strasznie się jej podobało i tylko tyle.

Design lepszy niż OOOO czy VW no i na tym koniec, wolę VAGi.

Edytowane przez wiesiek3d

Opublikowano
  • Autor

jeśli chodzi o BMW e60 to z zewnątrz jest ładne, w środku już gorzej no i z tego co wiem silniki diesla mają dobre (2.0 oraz 3.0) więc auto nawet warte uwagi. nie wiem jak z reszta podzespołów...

jeśli chodzi o VAG'i to z jakim silnikiem kupić takie auto?

wiadomo wolałbym diesla ale są jeszcze jakieś dobre diesle w grupie VAG? chyba tylko 2.7 TDi oraz 3.0 TDi ale po co mi takie duże silniki.... znowu te nowe 1.6 TDi 105 KM to trochę mało

Opublikowano

:hi:

Zostań przy tym co masz a będziesz miał spokój.

Pamiętasz co Kris mówił o nowych silnikach naszego koncernu ?

Hmm zostaje chyba tylko 2,0 CR o reszcie zapomnij

Opublikowano
  • Autor

Zostań przy tym co masz a będziesz miał spokój.

coraz bardziej się przekonuje co do tego...... ale też chciałbym jak ty mieć coś nowego pod domem :kox:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

A ja jestem ciekaw co myslicie o Fiacie Bravo (2007-2009 rok) :) 1.9 jtd :hi:

Opublikowano

Zostań przy tym co masz a będziesz miał spokój.

coraz bardziej się przekonuje co do tego...... ale też chciałbym jak ty mieć coś nowego pod domem :kox:

Obyś nie żałował, bo ja mam pewne zastrzeżenia co do tej nowości :decayed:

A ja jestem ciekaw co myslicie o Fiacie Bravo (2007-2009 rok) :) 1.9 jtd :hi:

Autek na F nie bierzemy pod uwagę, czyli fiata ,forda i francuskich :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

a ja wam powiem, że mnie coraz bardziej ciągnie aby nabyć coś takiego...

Hyundai_i40cw_2.0_GDI_Premium_%E2%80%93_

Opublikowano

jak szukasz po ubocznych markach nie z VAG to polecam

mazda_6_sport_estate_2010_01_s.jpg


jeszcze 3 dni wolności :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

no to masz dość czasu aby się spakować i gdzieś wyjechać :decayed:

Opublikowano

no to masz dość czasu aby się spakować i gdzieś wyjechać :decayed:

no tak właśnie myśle o tym :D

Opublikowano

:hi:

Daniel uciekaj i nie wracaj :kox:

Arek to jest alternatywa :D

Opublikowano

hyhy.. :wink: ale chyba nie bedzie źle :decayed: (tak myśle :P )

Opublikowano
  • Autor

my wszyscy tak myśleli przed.... :decayed:

Opublikowano

my wszyscy tak myśleli przed.... :decayed:

Oj tak :facepalm:

Opublikowano

hyhy :grin:

Opublikowano

:hi:

Daniel ty się nie śmiej, Aurelia cie ujeździ :naughty::wink:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

no i zaczęło się :banan:

oktoberfest_2009_29.jpg

Opublikowano

:hi:

Tobie to dobrze :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.