Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA!!!!!!!!



Panowie za***ali mi auto, jak by ktos widzial czerwonego seata alte to prosze o kontakt 603468099


nr rejestracyjny SO3708L. na przedniej i tylnej szybie byla wlepka z napisem "litvinow"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Blant, auto już poskładane kilka dni, czeka na malowanie :) Kolor będzie inny a tak w sumie to będą dwa kolory :lol: Ale nie zdradzam póki co nikomu co i jak. Po malowaniu zostanie mi jeszcze przednią szybe wymienić. Aż szkoda, że pakiet zima bo pobujałbym się na 18'tkach zwłaszcza że też pójdą w inny kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Blant, auto już poskładane kilka dni, czeka na malowanie :) Kolor będzie inny a tak w sumie to będą dwa kolory :lol: Ale nie zdradzam póki co nikomu co i jak. Po malowaniu zostanie mi jeszcze przednią szybe wymienić. Aż szkoda, że pakiet zima bo pobujałbym się na 18'tkach zwłaszcza że też pójdą w inny kolor

no to powodzenia :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, Bosch S5 - jest na Prostej w LucArcie za 326 zł, sam przed tym samym wyborem stałem kilka dni temu i doradzili mi tu na forum S5. Centra to dno ponoć teraz, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, Bosch S5 - jest na Prostej w LucArcie za 326 zł, sam przed tym samym wyborem stałem kilka dni temu i doradzili mi tu na forum S5. Centra to dno ponoć teraz, niestety.

Siemka

Kiedyś kupiłem CTEK'a w LucArt i gościu się polecał na przyszłość przez to z tego sklepu wkleiłem linki :wink:

Ja znowu słyszałem , że od Boscha lepsza jest Varta ?

Ale jak by nie było kupię Bosch S5 lub Vartę Silver :wink:

Mogę spokojnie zapodać 77Ah jak ORI jest 72 Ah ?

Chyba tak co ?

Mam Ctek'a więc go od czasu do czasu podładuję :wink:

sssssssssssssssssss

Z innej beczki , ... coś dla akwamaniaków , nie chce ktoś

Pseudotropheus johannii

https://www.google.pl/search?q=pyszczak+johanni&sa=X&biw=1280&bih=641&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ei=vOZ5VPP4OOea7gayzoGIDw&ved=0CB8QsAQ

oraz

Iodotropheus sprengerae https://www.google.pl/search?q=Iodotropheus+sprengerae&client=firefox-a&hs=8sl&rls=org.mozilla:pl:official&channel=rcs&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Jud5VMuSK6XB7Ab-k4HABg&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1280&bih=641

Edytowane przez ROBERT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Teee jak by ci aku nie siadało i ryb sie nie chcioł pozbyć to byś nie napisoł co ?

Musze Cie pojechać na spamiętanie :kox:


:hi:

No i Robert sie obraził :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...