Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Bierze olej


TOMWOJ76

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jak w temacie bierze olej nalatane jakies 270.000 na mój gust na blacie 210.000 był zalany olejem pólsynetykiem ja po przeczytaniu kliku postów zalałem go MOTUL serii 8100 x-cess nie płukałem silnika przed zmianą, zmieniłem olej wczesniej około 7000tys i załałem znowu MOTUL serii 8100x-cess ale bierze olej. Pytanie na jaki ojej teraz przejść na półsyntetyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jak w temacie bierze olej nalatane jakies 270.000 na mój gust na blacie 210.000 był zalany olejem pólsynetykiem ja po przeczytaniu kliku postów zalałem go MOTUL serii 8100 x-cess nie płukałem silnika przed zmianą, zmieniłem olej wczesniej około 7000tys i załałem znowu MOTUL serii 8100x-cess ale bierze olej. Pytanie na jaki ojej teraz przejść na półsyntetyk.

ile??bo nic nie piszesz :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne zużycie można powiedzieć a wycieków żadnych nie ma, silnik suchutki od dołu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie wycieki sa silnik nie jest such od spodu a wczesniej na półsyntetyku nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba sprawdzić z kąd cieknie bo od samego oleju nie zaczęło na pewno cieknąć.U mnie np. taka rurka plastikowa od odmy była lekko pęknięta w miejscu w którym jest przykręcana do głowicy i też ciekło a nie było widać z kąd a dopiero teraz przy rozbieraniu przodu do rozrządu można to było zobaczyć, rurka 100 zł w ASO i po problemie.

Więc nie kombinuj z olejem tylko szukaj przyczyny wycieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...