Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Kupić z BOSE czy bez?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Jestem na kupnie nowego Concerta I do mojego A4 '02. Wiem z kodów wyposażenia ze nie mam systemu BOSE.

1. Czy jeżeli kupie radio z BOSE to czy mogę liczyć na poprawę jakości dźwięku? Czy ma w ogóle sens wydawanie więcej na BOSE?

2. Czy mogę zastąpić Concert I Concertem II, wiedząc ze te drugie są ciut węższe?

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

1. Czy jeżeli kupie radio z BOSE to czy mogę liczyć na poprawę jakości dźwięku? Czy ma w ogóle sens wydawanie więcej na BOSE?

obojętnie, jak kupisz radio z BOSE, to je przekodujesz żeby BOSE nie mieć.

Ten system nie kończy się tylko na radiu.

Opublikowano

Witam,

Jestem na kupnie nowego Concerta I do mojego A4 '02. Wiem z kodów wyposażenia ze nie mam systemu BOSE.

1. Czy jeżeli kupie radio z BOSE to czy mogę liczyć na poprawę jakości dźwięku? Czy ma w ogóle sens wydawanie więcej na BOSE?

2. Czy mogę zastąpić Concert I Concertem II, wiedząc ze te drugie są ciut węższe?

Pozdrawiam :hi:

Ad 1 - jak kolega napisał radio jest to samo tylko różni się kodowaniem a to można zmienić, nie wiem więc skąd się bierze różnica w cenie, pewnie liczą na niewiedze kupujących.

Ad 2 - rozmiar concert I i II są identyczne (II od A6 bo ma zaokrąglone rogi jak w starszym radiu )

Opublikowano
  • Autor

Ad 1 - jak kolega napisał radio jest to samo tylko różni się kodowaniem a to można zmienić, nie wiem więc skąd się bierze różnica w cenie, pewnie liczą na niewiedze kupujących.

Ad 2 - rozmiar concert I i II są identyczne (II od A6 bo ma zaokrąglone rogi jak w starszym radiu )

Z wypowiedzi Cilka wnioskuje ze Concert I i II nie różnią sie niczym, a szczególnie rozmiarem.

Jednakże gdyby popatrzeć na zdjecia obu to widać że Concert II wydaje się mniejsze, nie ma aż tak długich boków jak Concert I.

Czy to tylko mój wymysł, czy może te radia na prawde są identyczne?

Opublikowano

pokaż radia (linki) o których piszesz ?

Bo ja wrócę do tego co chcesz zrobić i coś mi tu nie gra...

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Ad 2 - rozmiar concert I i II są identyczne (II od A6 bo ma zaokrąglone rogi jak w starszym radiu )

Sorki nie dopatrzyłem, że masz B6 ale czytając dalej zdębiałem,

czy nie uważasz, że chcesz zmienić swojego concerta na takiego samego concerta, ale z innego auta ? Co chciałbyś osiągnąc ?

hint :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,3407.0.html

:oklaski:

Ogłaszam konkurs !

Pytanie : O co pisky w tym chodzi ?

Opublikowano
  • Autor

Czyżbym zrobił z siebie głupa :wallbash:

Czy to znaczy że Concert I i II to te same radia z tą różnicą że Concert II jest z A3/A6, a nie A4 :mysli:

I jak to jest z Bose, czy ma sens wydawanie więcej za radio posiadające ten system po to żeby i tak go wyłączyć ?

Opublikowano

Ty dalej nic nie rozumiesz, pomimo że już ci napisaliśmy....

I jak to jest z Bose, czy ma sens wydawanie więcej za radio posiadające ten system

ja nie mam w aucie BOSE, ale se mogę zrobić radio Concert II, żeby pracowało w trybie BOSE.

Tylko po co ? Jak nie mam pod to instalacji ? Nic z tego nie uzyskam.

Radio można po prostu przekodować.

Żeby mieć BOSE, nie wystarczy tylko zmienić/przekodować radio.

Czy to znaczy że Concert I i II

no widzę, że nawet nie czytałeś linków, które podałem - dlatego pewno nie rozumiesz nas :)

Spójrz na te zdjęcia w którymś linku.

Ty masz w tej chwili Concert II, chciałbyś zmienić na Concert II (ale z A6 czy tam A3 - nie pamiętam).

Finalnie na Twoje pytanie odpowiadam :

Nic nie rób z radiem, jeśli chcesz poprawić osiągi swojego CA, to wymień głośniki przednie (+ ewentualnie kable, jak chcesz poświęcić na to trochę więcej gotówy)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.