Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wyciek oleju z silnika


Anthrax

Rekomendowane odpowiedzi

:no:

Witajcie. Nie znalazłem tego problemu na forum więc pytam. Bardzo proszę o pomoc w ustaleniu przyczyny wycieku oleju z silnika. Od jakiegoś tygodnia czułem lekki zapach oleju ale dopiero dzisiaj zobaczyłem, że obok bagnetu do sprawdzania poziomu oleju jest otwór z którego mógł wyciekać olej. Czy spadł jakiś przewód? W poniedziałek wybieram się do serwisu ale chciałem się dowiedzieć co to może być. W załączeniu foto.

tQG8S.jpg

[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 22:00_________________________________________________Na prawdę nikt z Was nie ma pojęcia co to może być? Niezabezpieczony otwór z którego nastąpił wyciek oleju znajduje się w lewo od bagnetu olejowego. Silnik 1.8T. Nie jest to może duży ubytek oleju bo komputer nic nie pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałeś trochę słabe zdjęcie więc nie bardzo widać gdzie i skąd leci ten olej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to czasem czujnik spalania stukowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to odma ci pękła.

Też o tym myślałem, ale odma jest chyba nieco z prawej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jutro:) Co do fotografii to foto z telefonu więc ciężko podejść...[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 22:36_________________________________________________Byłem u mechanika. przemeks77 miałeś rację :good:, to była odma. W dodatku gdzieś cudownie zniknęła w całości, także będą musieli ściągać oryginalną. Od czego to badziewie się rozwaliło? Ostatnio miałem serwis klimy, ale nie wiem czy mogli przy okazji coś zwalić.

Dzięki Wam wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...