Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wentylator klimy


piko-miko

Rekomendowane odpowiedzi

witam .koledzy mam oto taki problem .z chwilą załaczenia LO (samej klimy).włancza sie wentylator klimy ale po około 30 sekundach ma juz takie wielkie obroty że wyje jak samolot wiem że mam wyrobione już troche łozysko slizgowe to od strony zewnetrznej went,bo drugie od strony wiatraka jest zwykłe kulkowe ale czemu tak wyje .szukam na aalegro ale tam są same kompletne szukam samego silnika typu VALEO-nowego używke juz kupiłem i sie to łozysko ,slizgowe tak wyrobiło że musiałem założyc z powrotem ten stary od tych wysokich obrotów tak myślę .pierwsze pyt.czy u was też po chwili wentylator wchodzi na tak wysokie obroty(dzieje sie tak jak jest strasznie gorąco) a drugie chcę kupić nowy silniczek nie cały went.gdziego dostane bo na allegro jest brak są same całe.problem je st duży bo za kilka dni jadę w długą podróż a nie chcę niespodzianek.proszę o wypowiedzi szczególnie na te 2 pytania.pozdrawiam.[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 10:13_________________________________________________widzę że muszę sobie sam odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze włacza sie 2 bieg wentylatora to normalnym objaw bo wzrasta cisnienie w ukł. klimatyzacji i musi je zbic ochładzajac skraplacz, w trasie powinien chodzic tylko na 1 biegu bo chłodzi przepływ powietrza. Ja sie nie spotkałem z wym samych łozysk jak cos to cały wentylator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana to nie jest taka trudna sprawa,łożysko jedno jest kulkowe ,które kupić łatwo a to drugie ślizgowe i tu jest problem skąd dostać dlatego trzeba kupić nowy cały wentylator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...