Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Problem z podłączeniem radia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Z racji tego że moje gamma powiedziało papa kupiłem na szybko radio jvc kd r 311.Po rozpakowaniu podłączyłem sobie kostki iso z instalacji samochodu do radia i oczywiście problem,zostały mi dwie wolne kostki mini iso w barwach zielonej i żółtej.Kupiłem również taki adapter http://www.allegro.pl/item1092197730_gniazdo_mini_iso_4xrca_do_audi_vw_skoda.html Tylko powstaje teraz problem ten wychodzący kabel tutaj w barwie czerwonej z adaptera podobno mamy podłączyć pod remote control wychodzący z radia,ale po kupnie radia nie dostałem złączki z kalblami wychodzącymi z radia.Teraz pytanie następujące,jak znaleźć gdzie powinien znajdować się ten remote control?jak to wszystko w ogóle podłączyć?

Opublikowano

...ale po kupnie radia nie dostałem złączki z kablami wychodzącymi z radia...

O jaką złączkę z JVC ci chodzi, skoro ISO już podłączyłeś?

W ISO masz na niebieskim przewodzie remotke i tam wpinasz się czerwonym z przejściówki miniISO->RCA

Opublikowano
  • Autor

mam kable tylko iso tylko w instalacji samochodu,która podłączyłem do gniazd w radiu.Czyli chodzi o niebieski kabel wychodzący z instalacji samochodu do kostki ?

Opublikowano

Niebieski przewód wychodzący ze złącza radia do złącza ISO

Opublikowano
  • Autor

o to właśnie chodzi że nie mam złącza wychodzącego z radia;)

Opublikowano

Po rozpakowaniu podłączyłem sobie kostki iso z instalacji samochodu do radia

Opublikowano
  • Autor

znaczy sie podłączyłem dwie kostki wychodzące z samochodu do gniazd które wbudowane są w radiu:)

Opublikowano

Aaaa to trzeba było od razu pisać że ten jvc ma iso wbudowane w dupe radia.

W takim razie musisz dołozyć pin do złącza ISO instalacji auta.

rozpiska kostki ISO

http://mackuz.bolinko.org/is/img4/1134910919_kostka_iso.jpg

Na pozycji 5tej masz remotke w standardzie ISO

P.S.

Z tego samego pinu ciągniesz zasilanie do separatora antenowego.

Opublikowano
  • Autor

mogę prosić cię o dokładniejszą rozpiskę tego co i jak mam zrobić?Bo jak widać jestem ciemny w tym temacie;)

Opublikowano

mogę prosić cię o dokładniejszą rozpiskę tego co i jak mam zrobić?Bo jak widać jestem ciemny w tym temacie;)

Nie wiem jak to prościej napisać. Jeśli nie wiesz ocb to daj zarobić komuś kumatemu i ciesz się że nic nie uwaliłeś.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.