Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Wyciek z tylnego mostu Prosze o szybka pomoc


ra-v

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Otoz jutro musze zdecydowac sie czy kupuje a4 1996rok prod, 1.8T quattro avant Autko ma zaskakujaco niski przebieg jak na ten rok bo tylko 89 tys. km ale utrzymane jest niezle A ksiazka serwisowa potwierdza przebieg Na szarpakach tez nie wykazalo zlego stanu zawieszenia Martwi mnie tylko tylny most caly wymazany olejem Dodam ze nie jest to pocenie sie tylko calkowite zabrudzenie tylnego mostu i jego okolicy Auto jest dopiero przyprowadzone z wloch i nie ma zadnego ubezpieczenia a najblizszyserwis audi jest oddalony o 100km wiec raczej wizyta laweta w serwisie audi odpada Wiec teraz chcialbym sie dowiedziec co moze byc przyczyna tego wycieku oleju W trakcie jazdy jak i przy gwaltownym ruszaniu przod- tyl nic nie stukalo Z tego co sie orientowalem to mozliwe ze pomoze wymiana uszczelniaczy na tylnym moscie wiec licze ze zamknalbym ta naprawe w 500zl ale co jesli to nie pomoze Jaki moze byc najczarniejszy scenariusz i czy warto zaryzykowac zakup tego auta Prosze o wasze opinie Dzieki z gory :wallbash::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem. Prawdobodobnie uszkodzone są uszczelniacze. U mnie cały koszt naprawy wyniósł 110zł. 2 uszczelniacze o wymiarach 45x60x8 kosztowały 10zł/szt. Olej Mobil pełny syntetyk 45zł/litr, weszło ok. 1.6 litra (po uprzednim spuszczeniu resztek starego oleju, zostało niecały litr). Wymiana zajęła ok. godziny. Śmigam już ponad rok i nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki Auto kupione juz stoi u mnie w garazu i postaram sie to jak najszybciej naprawic. Sadze ze uszczelniacze zalatwia problem bo przez 300km jazdy nie zaobserwowalem zadnych innych oznak Autko ładnie zamiata :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...