Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Bicie na tylnej osi pojazdu


magnat4

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam problem od jakiegoś czasu przy prędkości ok 20 km/h czuje bicie w tylnej części samochodu potem trochę ustaje i pojawia się przy 60km/h potem przy 90km/h i 120km/h i nie wiem co to może być zakładałem już 3 komplety kół które na innych autach nic nie biją a u mnie coś bije. Czy jest możliwość że jest coś krzywe lub że jest to wina łożyska w którymś z tylnich kół??

Będę wdzięczny za propozycje co i jak bym mógł posprawdzać żeby to usunąć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tak jak ci pisałem wyżej jedź na szarpaki tam sie dowiesz czy to ma jakiś wpływ bicie kół nie jechałem twoim wozidłem więc ciężko mi powiedzieć na 100 %

jest to najprostsze i najtańsze rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa, że przy dużym luzie na łożysku, będzie bicie.

Od tego bym zaczął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio byłem na szarpakach i koleś mówi że tuleje do wymiany, to wymieniłem a powodem wizyty było to że w zakrętach latał mi tył. Wczoraj odstawiałem busika do warsztatu i moją NIUNIA jechała moja :boobs: zauważyłem że prawe tylne koło ma lata delikatnie w momencie jak się wjedzie na nasze polskie łatane miejsca po dziurach. W domu sprawdziłem co się tam dzieje i na postoju szarpałem kilka razy kołem do siebie i od siebie, okazało się że jest luz i wg mnie to łożysko a co wy na to? Skoro tuleje mam wymieniane 3 tyg temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...