Treść opublikowana przez magnat4
-
[ALL B5] Brak kierunkowskazów A4 1.8 1998r.
Witam Mam ten sam problem. Co kolego pogrzebałeś że zaczęło działać? Bo nie mam pomysłu na to. Podmieniłem ten włącznik awaryjnych i tak samo awaryjne działają a kierunki nie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam Wiecie może gdzie by można u nas z pewnego miejsca dostać sterownik silnika do a4 b5 1999r 2.5 AKN? kod sterownika 8D0 907 401 Q.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam Chłopaki mam pytanie. Wiecie może ile kosztują dolne listwy na drzwi do a4 b5 po lifcie? Dokładnie potrzebuję jedną prawą przednią a domyślam się że używanej nie opłaca się kupować bo po jakimś czasie zaczepy znowu przestaną trzymać. Pozdro
-
[B5 ADP] Lekkie szarpanie podczas przyspieszania
Chłopaki witajcie. Rozwiązaliście może ten problem bo mam to samo i nie wiem od czego zacząć szukać co może być przyczyną? Pozdro
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nad Żukowem przeszła porządna ulewa i burza. Auto umyte
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tak to kumpel Lodówy i mój
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Polecam Łebę i pokoje przy kanale na rogu ul. Abrahama i Kościuszki. Jedna nazwa to Koga a drugie zaraz obok nazwy nie pamiętam- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wesołych Świąt !!!- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wesołych Świąt Panie i Panowie Szerokości przyczepności i bezawaryjności- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wazelinką :>- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chłopaki z tym kuligiem to bardzo dobry pomysł- [INNE] SKODA SUPERB 2.8 POWÓD UBYCIA NIUTONÓW ?? WYKRES
no tak jak mówisz. nie wiem jakie są proporcje koni mechanicznych do Nm ale moim zdaniem nie jest źle jeżeli stracił tylko tyle chyba. Ale zawsze można zapytać czy może to być czymś spowodowane. Dzięki za zainteresowanie Pozdrawiam- [INNE] SKODA SUPERB 2.8 POWÓD UBYCIA NIUTONÓW ?? WYKRES
http://img156.imageshack.us/img156/3280/skanuj0001yn.jpg[/img][/url] http://img156.imageshack.us/i/skanuj0001yn.jpg/] Kolega ma Superba jak napisałem w temacie i martwi się tym że na wykresie wyszło 30 Nm mniej niż seria. Wie może ktoś czym to może być spowodowane?? ROK 2003 przebieg 115 tyś. Z góry dzięki za pomoc- [ALL B5] Problem z nawiewem
Odświeżam temat. Mam to samo może ktoś wie co mogło się zepsuć??- Spotkania na drodze
Kto mnie pozdrawiał dziś na CB w borkowie na trasie kartuzy - żukowo ok godziny 11.30. ?? Bordowe B5- [ALL B5] Klamka- dlaczego nie można otworzyć za pierwszym pociagnieciem?
Odświeżę temat mam to samo i może ktoś znalazł rozwiązanie tego problemu??- [INNE] Problem z układem hamulcowym/ABS w Audi A6 2.5 TDI AFB 150HP 2000r
czytałeś wogóle ten wątek :gwizdanie: oodaj samochód taty do mechanika to ci naprawi (wymieni cała pompe ) bez komentarza no czytałem i co z tego . Skoro to wina sterownika abs który jest przy pompie to jak ktoś sie nie chce bawić to wymienia całość za 200 zł i ma problem z głowy. Nie widzę nic w tym śmiesznego. Gdyby wątek był na forum pół roku temu to może bym się pobawił w naprawę sam co teraz zrobię a że go nie było to problem został rozwiązany w sposób jaki napisałem.- [INNE] Problem z układem hamulcowym/ABS w Audi A6 2.5 TDI AFB 150HP 2000r
i jak kolego uporałeś się już z tą usterką?? Bo mam ten sam problem a audi ojca i nie wiem czy wymieniać sterownik lub pompę abs. Bo u brata w passacie w takim samym przypadku pomogła wymiana pompy abs.- [B5 AJM] Pompa ABS
u brata w passacie b5 pomogła wymiana pompy abs.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nieoficjany [undergroundowy ] zlot trójmiejskich fanów motoryzacji http://www.facebook.com/event.php?eid=140998762613764 :>- Spotkania na drodze
Żukowo ul.Gdyńska widziane czerwone Audi A4 B5 avant na rejestracji GKA.... z wlepką A4klub na tylnej klapie. Kto to?? :>- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki za spota i VAG-a- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hehe opowiadał mi tą historie- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ok ok dzięki to już wszystko wiem Długo nie byłem na spocie i widzę coraz ciekawiej się robi - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia