Treść opublikowana przez magnat4
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ok nie wiem gdzie to ale Lodówa chyba już tam był to za nim pojadę :> to dzięki do środy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Chłopaki mam pytanko czy będzie ktoś w środę z VAG-iem na spocie?? Bo parę dni temu czyściłem przepustnicę i zrobiłem adaptację bez VAG-a sposobem z forum ale chyba coś nie jest jak powinno bo auto na obrotach od 1000 do 2500 w ogóle nie jedzie, nie ma przyspieszenia a potem już tak i zaczęło się to po tym czyszczeniu. Może trzeba VAG-iem zrobić adaptację albo coś innego się zbroiło
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
1. Fiat 126p 650 2. Ford Sierra 2.3 D 3. Vw golf 2 1.8 GTi 4. Vw golf 3 1.9 Td i obecnie
-
[B5 ADP] Bicie na tylnej osi pojazdu
Ok dzięki pojadę i zobaczę co wyjdzie pozdro
-
[B5 ADP] Bicie na tylnej osi pojazdu
Właśnie czasami coś tam z tyłu zawyje i obawiam się że któreś łożysko może być już do wymian. Tylko czy to by miało wpływ na to że koło bije??
-
[B5 ADP] Bicie na tylnej osi pojazdu
Koledzy mam problem od jakiegoś czasu przy prędkości ok 20 km/h czuje bicie w tylnej części samochodu potem trochę ustaje i pojawia się przy 60km/h potem przy 90km/h i 120km/h i nie wiem co to może być zakładałem już 3 komplety kół które na innych autach nic nie biją a u mnie coś bije. Czy jest możliwość że jest coś krzywe lub że jest to wina łożyska w którymś z tylnich kół?? Będę wdzięczny za propozycje co i jak bym mógł posprawdzać żeby to usunąć. Pozdrawiam
-
[B5 AKN] Kontrolka ASR świeci się przy wejściu w zakręt
Odświeżam temat dziś zauważyłem tą samą przypadłość w mojej audi. Może już ktoś się spotkał z takim problemem. Pomocy!!!
-
[B5 ADP] CZY PODEJDĄ 255/45 na feldze 18??
Rozumiem i wiem ze to nie ma sensu taka szerokość tylko myślałem ze może ok 1 miesiąca bym się przebujał na upartego do czasu jak bym kupił węższe oponki ale dzięki za pomoc. Pozostaje najpierw znaleźć oponki 225/40 lub 215/45 i wtedy zająć się kupnem tych felg.
-
[B5 ADP] CZY PODEJDĄ 255/45 na feldze 18??
Ok dzięki. 225/40 wiem że wejdą bo kolega w b5 na gwincie ma 225/40/R18 i w 1.6 wszystko gra. Dzięki POzdro
-
[B5 ADP] CZY PODEJDĄ 255/45 na feldze 18??
Witam Chce kupić felgi tylko mają szerokie oponki i jestem ciekaw czy chociaż chwilę dało by się jeździć na takich szerokich i czy w ogóle wejdą Czy od razu musiał bym kupić nowe oponki? Link do felg http://www.allegro.pl/item1048908409_alu18_od_a8_nowy_model_jak_nowe.html Z góry dzięki za pomoc
-
[B5 1Z] Nie wskazuje prędkości i nie zlicza kilometrów
Podepnę się bo mam taki sam problem gdzieś od tygodnia. Tylko że u mnie czasami działa a czasami nie. w ciągu tygodnia z jakieś 3 razy przestał działać potem znowu zaczął. Przestaje działać głównie na dłuższych trasach ok 100km.
-
[ALL] [PRZODKOWO]Domaszk Serwis Sprzedaż i serwis ogumienia - Naprawa felg
Polecam ten zakład. Ja prostowałem u nich felgi a kolega robił polerke felg na lustro. Polerka Felg MAM8 18 cali 4 szt + prostowanie 2szt = 600zł. Robią solidnie i myślę że w dobrej cenie. 83-304 Przodkowo, ul.Gdańska 1a pomorskie Tel.: 0 58 681 97 39
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
1 szt. proszę
-
[B5 ADP] Ile oleju Wam bierze motor 1.6 ADP
ja od wymiany do wymiany czyli ok 10k nic nie dolewam bo nic nie ubywa. Przebieg 220k i instalacja gazowa.
-
B5 Avant
jakieś fotki i dokładniejszy opis
-
[B5 AFN] Moje Audi A4 1.9 TDI 110 KM AVANT
tak jak mówicie na zespolonych było by lepiej ale i tak już lepiej niż na zwykłych
-
[B5 AFB] Original German avant blue
Ładne autko
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
Wszystko super wygląda a jeszcze lepiej się zapowiada
-
[B5 TDI] Achatgrau + svart-matt pakke, SESJA Z SUZI :D (str. 4)
Przód lampy poliftowe zespolone + ciemna szybka i będzie super [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 06:42_________________________________________________no i lekka gleba :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Przedstawiam moją Audi
Ładny okaz
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Ładny okaz
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
bez znaczka żaden lepiej poliftowy :>
-
Ile pali Wam gazu?
1,6 ADP pali mi max 11litrów więc myślę że spoko
-
[ALL B5] Czy warto zakładać gaz do 1.6 ?
Pewnie że się opłaca. Ja mam od ponad pół roku sekwencje i spisuje się bardzo dobrze
-
[A6 C5 1.9TDI] Moja czarna :)
Ładna i ta tapicerka w tym kolorku...super