Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

magnat4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez magnat4

  1. ok nie wiem gdzie to ale Lodówa chyba już tam był to za nim pojadę :> to dzięki do środy
  2. Chłopaki mam pytanko czy będzie ktoś w środę z VAG-iem na spocie?? Bo parę dni temu czyściłem przepustnicę i zrobiłem adaptację bez VAG-a sposobem z forum ale chyba coś nie jest jak powinno bo auto na obrotach od 1000 do 2500 w ogóle nie jedzie, nie ma przyspieszenia a potem już tak i zaczęło się to po tym czyszczeniu. Może trzeba VAG-iem zrobić adaptację albo coś innego się zbroiło
  3. 1. Fiat 126p 650 2. Ford Sierra 2.3 D 3. Vw golf 2 1.8 GTi 4. Vw golf 3 1.9 Td i obecnie
  4. Ok dzięki pojadę i zobaczę co wyjdzie pozdro
  5. Właśnie czasami coś tam z tyłu zawyje i obawiam się że któreś łożysko może być już do wymian. Tylko czy to by miało wpływ na to że koło bije??
  6. Koledzy mam problem od jakiegoś czasu przy prędkości ok 20 km/h czuje bicie w tylnej części samochodu potem trochę ustaje i pojawia się przy 60km/h potem przy 90km/h i 120km/h i nie wiem co to może być zakładałem już 3 komplety kół które na innych autach nic nie biją a u mnie coś bije. Czy jest możliwość że jest coś krzywe lub że jest to wina łożyska w którymś z tylnich kół?? Będę wdzięczny za propozycje co i jak bym mógł posprawdzać żeby to usunąć. Pozdrawiam
  7. Odświeżam temat dziś zauważyłem tą samą przypadłość w mojej audi. Może już ktoś się spotkał z takim problemem. Pomocy!!!
  8. Rozumiem i wiem ze to nie ma sensu taka szerokość tylko myślałem ze może ok 1 miesiąca bym się przebujał na upartego do czasu jak bym kupił węższe oponki ale dzięki za pomoc. Pozostaje najpierw znaleźć oponki 225/40 lub 215/45 i wtedy zająć się kupnem tych felg.
  9. Ok dzięki. 225/40 wiem że wejdą bo kolega w b5 na gwincie ma 225/40/R18 i w 1.6 wszystko gra. Dzięki POzdro
  10. Witam Chce kupić felgi tylko mają szerokie oponki i jestem ciekaw czy chociaż chwilę dało by się jeździć na takich szerokich i czy w ogóle wejdą Czy od razu musiał bym kupić nowe oponki? Link do felg http://www.allegro.pl/item1048908409_alu18_od_a8_nowy_model_jak_nowe.html Z góry dzięki za pomoc
  11. Podepnę się bo mam taki sam problem gdzieś od tygodnia. Tylko że u mnie czasami działa a czasami nie. w ciągu tygodnia z jakieś 3 razy przestał działać potem znowu zaczął. Przestaje działać głównie na dłuższych trasach ok 100km.
  12. Polecam ten zakład. Ja prostowałem u nich felgi a kolega robił polerke felg na lustro. Polerka Felg MAM8 18 cali 4 szt + prostowanie 2szt = 600zł. Robią solidnie i myślę że w dobrej cenie. 83-304 Przodkowo, ul.Gdańska 1a pomorskie Tel.: 0 58 681 97 39
  13. 1 szt. proszę
  14. ja od wymiany do wymiany czyli ok 10k nic nie dolewam bo nic nie ubywa. Przebieg 220k i instalacja gazowa.
  15. magnat4 odpowiedział(a) na demonulek temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jakieś fotki i dokładniejszy opis
  16. tak jak mówicie na zespolonych było by lepiej ale i tak już lepiej niż na zwykłych
  17. Wszystko super wygląda a jeszcze lepiej się zapowiada
  18. Przód lampy poliftowe zespolone + ciemna szybka i będzie super [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 06:42_________________________________________________no i lekka gleba :gwizdanie:
  19. Ładny okaz
  20. bez znaczka żaden lepiej poliftowy :>
  21. 1,6 ADP pali mi max 11litrów więc myślę że spoko
  22. Pewnie że się opłaca. Ja mam od ponad pół roku sekwencje i spisuje się bardzo dobrze
  23. Ładna i ta tapicerka w tym kolorku...super

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.