Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Klamka- dlaczego nie można otworzyć za pierwszym pociagnieciem?


hospod

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Klamka od przednich drzwi po stronie pasazera nie dziala poprawnie tzn.

nie moge otworzyc samochodu pierwszym pociagnieciem tuz po odblokowaniu drzwi pilotem do alarmu.. Dziala dopiero za drudim pociagnieciem.

Audi posiada zamek centralny dzialajacy z alarmem.

Audi 1.6 2000

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmij tapicerkę to się dowiesz, tak to sobie możemy wróżyć, cóś się poluzowało lub wyciągneło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prognozowałbym problemy z siłownikiem od centrala.

Dlaczego?

Teraz przez 2 tyg jeździłem bez pomki centralnego (awaria-inna historia) i z kolei tylne drzwi byłem w stanie otworzyć tylko od wewnątrz, "ręcznie" nie byłem w stanie tak guzika blokady wyciągnąć, żeby odblokować drzwi - central oczywiście radzi sobie z tym bezproblemowo.

Jeśli u Ciebie central generalnie działa na innych drzwiach - poszedłbym w kierunku problemów z siłownikiem, który może padnięty nie odblokowuje wcale albo na tyle wystarczająco aby otworzyć drzwi.

A po drugim pociągnięciu otwierasz, bo Audi tak ma (no przynajmniej u mnie) - pierwsze odblokowuje zamek, drugie otwiera drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Klamka od przednich drzwi po stronie pasazera nie dziala poprawnie tzn.

nie moge otworzyc samochodu pierwszym pociagnieciem tuz po odblokowaniu drzwi pilotem do alarmu.. Dziala dopiero za drudim pociagnieciem.

Audi posiada zamek centralny dzialajacy z alarmem.

Audi 1.6 2000

pozdrawiam

Jeżeli jest tak że próbujesz otwierać od wewnątrz to gdy guzik jest opuszczony to pierwsze pociągnięcie go podnosi a drugie otwiera drzwi. Jeśli dzieje się to od zewnątrz to dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Klamka od przednich drzwi po stronie pasazera nie dziala poprawnie tzn.

nie moge otworzyc samochodu pierwszym pociagnieciem tuz po odblokowaniu drzwi pilotem do alarmu.. Dziala dopiero za drudim pociagnieciem.

Audi posiada zamek centralny dzialajacy z alarmem.

Audi 1.6 2000

pozdrawiam

Jeżeli jest tak że próbujesz otwierać od wewnątrz to gdy guzik jest opuszczony to pierwsze pociągnięcie go podnosi a drugie otwiera drzwi. Jeśli dzieje się to od zewnątrz to dziwne.

dokladnie. u mnie alarm zamyka drzwi po pierwszym wcisnieciu hamulca przy odpalonym silniku- wtedy od srodka trzeba pociagnac 2 razy zeby otworzyc (lub nacisnac guzik od otwierania ;). troche dziwne ze dzieje sie to z zewnatrz, mozliwe ze alarm nie otwiera do konca, zobacz czy po otwarciu z pilota skobel od tych drzwi wychodzi do gory, czy zostaje. najlepiej jak juz ktos wczesniej powiedzial- zdjac boczek (5 srub i kostka od przewodow- no big deal) i zobaczyc co jest 5.

daj znac jak znajdziesz przyczyne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie wydaje ze to jest jakies zabezpiecznie bo na zamnieciu tez idzie otowrzyc za 2 razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestńcie gadać że to normalne bo będe się bal fury zostawić na parkingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...