Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Utrata mocy , strzały gdzieś z silnika, co to może być?


tyraelnorway

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie mam problem z moją audi otóż....pewnego pięknego popołudnia zmienialiśmy ze znajomymi świece i po wymianie(a raczej w trakcie) okazało się że podczas dodawania gazu silnik dziwnie skacze i strasznie się muli jakby nie miał dostatecznie dużo paliwa (lub gazu i na jednym i na drugim tak samo źle chodzi)...jeszcze jak naciśniesz gaz do dechy coś strzela spod silnika dźwięk jakby dziura w tłumiku....podczas jazdy nie ma przyśpieszenia do 3tys obrotów a potem jeszcze zdarzają się jakieś dziury w mocy:/ moja aktualna prędkość max jakieś 137km/h a powinno być powyżej 200km/h!!!!! jak mi ktoś pomoże normalnie przyjadę z czteropakiem hehe:) dzięki z góry za podpowiedz o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepływomierz masz w porządku? U mnie pierwsze objawy to strzały z tłumika, nie chciał wchodzić na obroty do 3 tyś. Max doszedłem do 190 km/h ale z wielkim bólem na A4. Później po przejechaniu 50 km zdechł kompletnie i miałem początek wakacji w warsztacie. Poza tym jak zepsuje Ci się przepływomierz to często świece też zaleje, mimo, że nowe. Spróbuj!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...