Treść opublikowana przez Anthrax
-
[ALL B5] Jak będą wyglądać takie spryskiwacze?
Dzięki za pomocny temat. U mnie pasują te leżące na zderzaku. Właśnie jakieś prymitywy wyrwały mi dwa spryskiwacze w biały dzień na parkingu i muszę zakupić nowe koszt 200 zł. Widocznie zaczyna brakować na rynku tego towaru...
-
Spoty Puławskie
No i przegapiłem ciekawy event!! A miało być tak pięknie.
-
Spoty Puławskie
Pieknie,pieknie Panowie. Czekam na następnego spocika. Zaczyna się pogoda psuć,więc proponuję spotkać się w najbliższym czasie w Pizzerii na Wlostowicach http://menu.pulawy.pl/desperado Jest tam spory parking, poza tym można zatankować ....na BP oczywiście bo jest blisko :>
-
Spoty LRY - odwołane
Dajcie termin spota LRY. Chętnie zawitam.
-
Spoty Puławskie
Ja oczywiście jestem jak najbardziej za kolejnym spotem z grilowaniem. Na jakiś melanżyk też...
-
Spoty Puławskie
Chowam się z takim czasem online... Czyli przez pół roku komp włączony non-stop?
-
Spoty Puławskie
Dzięki chłopaki za info o spocie (Paput) i spotkanie. Miło było. Niestety tak już w moim podeszłym wieku jest że muszę też dbać o innych... Pomysł z Dęblinem mi się podobał. Ewentualnie grill w okolicach Borowej nad Wisłą też mógłby być niezłą alternatywą. Co myślicie? Chyba że pasuje Wam jakiś melanżyk w Puławach?
-
[ALL B5] Utrata mocy , strzały gdzieś z silnika, co to może być?
Nie ma za co.Napisz czy to bylo to.Pozdrawiam.
-
[ADP B5] CB radio
Problem jest taki że nie mają homologacji i miśki się mogą czepić. Już nie kupisz tego radia w sklepie CB.
-
[ALL] CB RADIO ALAN 199 która antena IC-100 Hustler czy ML-145 Sirio
Dzisiaj zamieniłem Hustlera na Presidenta ML 145. Różnica masakryczna. Nie ma co porównywać. Odbieram i nadaję z ponad 15 km. Polecam, mimo jej wysokiej ceny.
-
[ALL B5] Utrata mocy , strzały gdzieś z silnika, co to może być?
A przepływomierz masz w porządku? U mnie pierwsze objawy to strzały z tłumika, nie chciał wchodzić na obroty do 3 tyś. Max doszedłem do 190 km/h ale z wielkim bólem na A4. Później po przejechaniu 50 km zdechł kompletnie i miałem początek wakacji w warsztacie. Poza tym jak zepsuje Ci się przepływomierz to często świece też zaleje, mimo, że nowe. Spróbuj! Pozdrawiam.
-
[ALL B5] Wyciek oleju z silnika
No i po bólu i 170 zł w plecy:) W każdym razie z wyciekiem koniec, silnik pracuje równo i nie faluje. Dzięki za pomoc.
-
[ALL] CB RADIO ALAN 199 która antena IC-100 Hustler czy ML-145 Sirio
Mam to badziewie Hustler'a od 3 dni. Przy 160 km/h się trzymała. Zasięg tragiczny, można sobie między samochodami na parkingu pogadać! Właśnie szykuję się do zakupu czegoś lepszego.
-
[ALL] Pomocy problem z cb radiem
Mam tak samo. Szczerze mówiąc to więcej zależy od anteny niż od radia. Ja zdecydowałem się na zakup jakiejś porządniejszej, montowanej na relingu. Dam znać czy się poprawiło bo poprzednio miałem Alana 109 i antenę Hustler IC100 i... tragedia.
-
[ALL B5] Wyciek oleju z silnika
Zobaczymy jutro:) Co do fotografii to foto z telefonu więc ciężko podejść...[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 22:36_________________________________________________Byłem u mechanika. przemeks77 miałeś rację , to była odma. W dodatku gdzieś cudownie zniknęła w całości, także będą musieli ściągać oryginalną. Od czego to badziewie się rozwaliło? Ostatnio miałem serwis klimy, ale nie wiem czy mogli przy okazji coś zwalić. Dzięki Wam wszystkim.
-
[ALL B5] Wyciek oleju z silnika
Sprawdzę jutro u mechanika. Dzięki za sugestię.
-
[ALL B5] Wyciek oleju z silnika
Ok. Daję więc powiększenie. Miejsce wycieku zaznaczyłem strzałką.
-
[ALL B5] Wyciek oleju z silnika
Witajcie. Nie znalazłem tego problemu na forum więc pytam. Bardzo proszę o pomoc w ustaleniu przyczyny wycieku oleju z silnika. Od jakiegoś tygodnia czułem lekki zapach oleju ale dopiero dzisiaj zobaczyłem, że obok bagnetu do sprawdzania poziomu oleju jest otwór z którego mógł wyciekać olej. Czy spadł jakiś przewód? W poniedziałek wybieram się do serwisu ale chciałem się dowiedzieć co to może być. W załączeniu foto. [br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 22:00_________________________________________________Na prawdę nikt z Was nie ma pojęcia co to może być? Niezabezpieczony otwór z którego nastąpił wyciek oleju znajduje się w lewo od bagnetu olejowego. Silnik 1.8T. Nie jest to może duży ubytek oleju bo komputer nic nie pokazuje.
-
[B5 ADR] Silnik sam zgasł dwa razy
Sprawdź przepływomierz. U mnie dawał takie objawy+oczywiście błąd komputera.
-
Spoty Puławskie
Ok. W takim razie czekam na następny
-
Spoty Puławskie
To jak w najblizszy piątek odpada? Ja już jeżdżę na letnich 17, także autko wygląda znacznie lepiej.
-
[B5 AJL] Nie mogę zaciągnąć ręcznego
Dzięki za sugestię. Sprawdzę to.
-
[B5 AJL] Nie mogę zaciągnąć ręcznego
Witam! Mam problem z hamulcem ręcznym, kiedy próbuje zaciągać hamulec dźwignia nie chce się zablokować w żadnym położeniu. Samochód stał przez noc w garażu z lekko zaciągniętym hamulcem ale nigdy wcześniej nie miałem z nim problemów. Temperatura w garażu nie spada poniżej 0 st C. Co to może być? Czy macie jakiś pomysł?
-
Jak ustawić ksenony?
Dzięki za link. Pozdrawiam :th:
-
Jak ustawić ksenony?
Witam serdecznie! Od pewnego czasu mam problem z jednym z moich ksenonów. Wygląda to tak, jakby soczewka ustawiła się w złym położeniu. Osobiście nie czuje żadnej różnicy w wydajności świecenia ale inni kierowcy często mrugają "długimi". Czy sama diagnostyka VAG pomoże to naprawić? Gdzie najbliżej Puław można to wykonać?