Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nawigacja GPS w e52.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a moglby ktos powiedziec jakiego garmin mobile xt najlepiej wgrac zeby dobrze smigalo wszystko?

Opublikowano

Skąd mozna ściągnąc Sygica?

np. stąd -> http://www.ipmart-forum.pl/showthread.php?t=30932

Poszukaj na necie jest tego sporo :) Na forach dotyczących telefonów ;) Ja polecam sygica :good: Jak na moje potrzeby jest super :good:

a moglby ktos powiedziec jakiego garmin mobile xt najlepiej wgrac zeby dobrze smigalo wszystko?

Bez znaczenia, garmin to garmin :) Ja miałem jakąś starszą wersję, no niby była super, znaczy jeśli chodzi o mapy, ale opóźnione hasła gdzie skręcić itd. :thumbdown: No i wqrzało mnie to że mi baterię zjadał :tongue4:

Opublikowano

do ovi mapy ściąga się przez ovisuite

jeśli po złapaniu fixa masz biały obraz oddal mapę (dużo) i wtedy zobaczysz wycinek mapy, musisz dociągnąć mapę Polski i innych interesujących Cię państw

Polska ma koło 100mb a np Niemcy już grubo ponad 300...

Opublikowano

do ovi mapy ściąga się przez ovisuite

jeśli po złapaniu fixa masz biały obraz oddal mapę (dużo) i wtedy zobaczysz wycinek mapy, musisz dociągnąć mapę Polski i innych interesujących Cię państw

Polska ma koło 100mb a np Niemcy już grubo ponad 300...

Już wiem jak pozbyć się białego ekranu dzięki :good:

Ale mam następny problem nawigacje mam ustawioną w trybie offline i jak jade to pokazuje mi wszystko ładnie i jak

wpiszę cel podrózy pojawia się napis NIE MOŻNA ZNALEŚĆ TRASY? mimo że cel jest 2-3 KM dalej na tej samej drodze ?

Przez te wszystkie zabawy z nawigacją mam prawie 85 zł do zapłaty za GPRS :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
:blink: Trzeba było od samego początku używać trybu offline :tongue4: Wgrałeś sobie nowe ovi ze strony? Zgrałeś mapy przez Nokia Ovi Suite? Coś źle robisz dlatego masz problemy :)
Opublikowano

Zainstalowałem na nowo wszystko i teraz jest O.K :notworthy:

tryb offline miałem cały czas włączony mimo to nabijał kase :wallbash:

okazuje sie że trzeba mieć jeszcze wyłączone funkcje:

wspomaganie GPS oraz bazująca na sieci.

  • 1 rok później...
Opublikowano

koledzy posiada ktoś może mapy nokia ovi i mógłby udostępnić bo nie mogę pobrać ze strony nawet po zarejestrowaniu sie jak by ktoś posiadał to proszę o e-mail [email protected] z góry dziękuję.....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.