Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Głośno pracuje


mateuszb1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój znajomy kupił diesla 98r 1,9tdi 90 koni

i kurcze przesiadłem się z mojej benzynki do diesla to uciekać chciałem, tak głośno pracuje, kurcze sam myślę nad zmiana w przyszłości na olej, ale kurcze jak tak faktycznie każdy diesel pracuje to ja odpadam, uwas tez tak pracuje??

proszę o poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj jakieś nagranie z tego auta. Jeśli wszystko jest ok i są wszystkie wygłuszenia to w TDI wcale nie jest tak głośno. Może to subiektywna ocena bo to mój czwarty z kolei diesel, ale jeździłem wieloma benzynkami kolegów i jakieś dużej różnicy nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze tej maty wygluszajacej pod maske nie ma?ale to i tak jeszcze nic kolega w 206 ma zwyklego diesla 1.9 i jak on chodzi to nie ma porównania jeszcze w zyciu nie slyszalem tak glosnego auta no poprostu traktor :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj jechałem tdi 1.4 w ibizie. traktor to mało... :) a wracając do tematu to może któryś napinacz ci wylata już...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TDI tak mają niestety. Chcesz mieć cichego diesla idź do innej marki gdzie mają CR (CR VAGA też jest głośny w porównaniu z innymi) ewentualnie w więcej cylindrów trzeba inwestować :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najcichsze diesle to francuzy z common rail,tdi audi są dość głośne,ale to i tak ciche w porównaniu do starych diesli :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy TDI są głośne :mysli: . Miesiąc temu miałem okazję przejechać się kolegi z pracy BMW E46 2.0d 2000r na VP44 i powiem Wam szczerze, że w tym BMW było tak samo głośno jak w moim starym TDI :naughty: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy TDI są głośne :mysli: . Miesiąc temu miałem okazję przejechać się kolegi z pracy BMW E46 2.0d 2000r na VP44 i powiem Wam szczerze, że w tym BMW było tak samo głośno jak w moim starym TDI :naughty: .

jak sam napisałeś BMW na VP44 więc nie CR więc głośny... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiecie panowie ja miałem okazji jechać octawia z 2006 roku to cichutko jak w benzyniaku a w tym audi to jak traktor, poduszki wymienione, mate ta na klapie ma wygłuszając, nszczescie ja mam benzynke i cicho chodzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...