Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki GPS wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję na dniach kupno nawigacji GPS do autka i mam spory dylemat, którą wybrać.. Chcialbym na nią wydać maksymalnie 300 ZŁ, jakieś propozycje? Co myślicie na temat LARK FREEBIRD 50.2? Pozdrawiam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam larka 43.2 i dobrze się spisuje... niema z nim problemów... Minusy to dość długo ładująca się bateria która przy pracy z gps na krótko starcza i troszkę się głoś potrafi przyciąć na mapie z karty (podobnie z filmami) wina nie za wysokiego transferu... na to raczej też zwróć uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Lark'a . Sam mam 35.7 i bez odblokowywania wgrasz AM czy cuś, sprawuje sie super, jak lece na trasie to non stop ma sygnał, nic nie gubi. polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio nabyłem navi marki vordon

wszystko wynioslo mnie ok 250zł

zobacz np na ta aukcje http://allegro.pl/item1124008626_vordon_nawigacja_5_0_av_fm_gw_2gb_map_pl_gratis.html

navi jest w pelni odblokowana ładujesz jaka chcesz mape i hula

5 calowy wyswietlacz, je jestem mega zadowolony

jak bedziesz chcial wiecej wiadomosci to pisz na priv

z kolega w sumie juz 5 sztuk kupismy dla rodziny i znajomych

taniej nic pozadniejszego nie dostaniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maiłem Larka 35.0, tzn dalej mam. Sprzęt dwa razy wymieniany na nowy, nawet ostatni egzemplarz ma czasami problemy z sygnałem.. Ekran jest mały ale czytelny. Postanowiłem kupić coś większego - GOCLEVER 5066. Jest duuużo lepiej wykonany od Larka, porównywalem z 50.2. Wady- ekran jest matowy i w słoneczne dni słabo widoczny, pod tym względem na duży ++ w porównaniu wyróżniało się MIO 500. Reszta to już same zalety GoClevera-bardzo łatwe odblokowanie, po którym dostajemy prawdziwy kombajn multimedialny. Odtwarza mp3, filmy, ma Worda, Excela, PDF, gry,przegladarke zdjec, służy jako zestaw głośnomówiący do fona za pośrednictwem BT (pobiera książke i smsy z tel), ma transmiter FM, za pomocą którego puszczam muzę i teledyski z niego na fabryczne audio. Bardzo szybki procek Mediateka, sygnał GPS łapie w około 2s. Polecam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...