Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czarna oslona slupka srodkowego-pod pasami.


simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

mam takie pytanie dotyczace prawidlowego mocowania oslony slupka srodkowego (przy poduszcze fotela) i osłony progu pasazera z tyłu.

Problem wyszedł wczoraj podczas chowania przewodu od cb radia.

Pomyslalem ze lepies schowac to ustrojstwo pod osłone no i zacząłem...

Poczatkowo osłona stawiala opor jednak po kilku podejsciach odpuscila. przewod ladnie schowalem ale plastik o ktorym wczesniej pisalem nie bardzo chce wskoczyc na swoje miejsce co powoduje denerwujace skrzypienie na nierownosciach.

moze mi ktos wstawic rysunek jak to ladnie zlozyc do kupy?

gdzie sa zatrzaski?

nizej wrzuce dla jasnosci zdjecie plastikó o ktorych pisze-tak dla jasnosci.

naforumm.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem podnieść wykładzinę za fotelem kierowcy do suszenia. Jednak przy próbie demontażu osłony słupka poległem. Widzę, że w osłonie są zaczepy, które wchodzą w podłogę i wygląda tak jakby najpierw trzeba było zdjąć ten kawałek który maskuje basy bezpieczeństwa ? Jak się do tego zabrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem podnieść wykładzinę za fotelem kierowcy do suszenia. Jednak przy próbie demontażu osłony słupka poległem. Widzę, że w osłonie są zaczepy, które wchodzą w podłogę i wygląda tak jakby najpierw trzeba było zdjąć ten kawałek który maskuje basy bezpieczeństwa ? Jak się do tego zabrać ?

Na "progu" przy tylnych drzwiach jeden element nachodzi na drugi. Ten który idzie od osłony pasów nachodzi na ten idący do tylnego siedzenia...trzeba go pociągnąć do góry-jest na spince...potem juz ładnie wszystko schodzi...nie ma tam zadnej srubki-wszystko na spinkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...