Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Niedziałający przycisk otwierania szyby


Prezik27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakiś czas temu zaczał mi szwankować przycisk otwierania szyby przedniej kierowcy. Poirytowany faktem, że raz otwieranie działa, raz nie

(szczególnie jak sie podjedzie do bramki parkingowej, a tu d*p@ szyba nie chce się opuścić) postanowiłem dzisiaj sprawdzić i rozwiązać problem.

Na początek postanowiłem oczyścić styki,ew. przedmuchać sprężonym powietrzem. Samo wymontowanie modułu przycisków poszło dość

sprawnie, ale później napotkałem na następujący problem. Nie potrafię otworzyć modułu i dostać sie do płytki PCB...podwarzam tu i tam i nic....

Gdzieś kiedyś na forum wyczytalem ze modul jes rozbieralny (dzisiaj nie mogłem odnaleźć tamtego wątku)...Jeśli ktoś z kolegów forumowiczów wie i mogłby wspomóc krótką i jasną instrukcją byłbym wdzięczny ;)

W linku zdjęcie do teraźniejszego stanu modułu

http://img36.imageshack.us/img36/7554/dsc00021024x768.jpg[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 20:52_________________________________________________... na dzien dzisiejszy status następujący- gazem sprężonym psiknąłem tu i tam, wykorzystałem otwory w module lub lekko śrubokretem podwazyłem scianki tworząc szczeliny.

Moduł zamontowany - opuszczanie szyby działa - zobaczymy jak długo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje sprawdzic jeszcze przewody w elastycznej oslonie.Znajduje sie miedzy zawiasami.Po otwarciu drzwi zobaczysz oslone gumowa.Zdejmij i sprawdz stan kabli.Lubia sie przecierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...