Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Problem- auto wpada w tryb awaryjny


puertoss

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiscie ze jest mozliwosc oddania starej w rozliczeniu tylko ze zwracaja ok 180pln. W moim przypadku czyszczenie nie pomoglo bo mialem polamane lopatki przez obcy obiekt w dolocie. A firma ktora regenerowala wymienila wirnik i cala reszte aby tylko muszle byly w dobrym stanie. a i owszem jak ktos chce wybecelowac 2x tyle to nowa jest najlepszym rozwiazaniem.[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 16:16_________________________________________________Marwell ma racje tam byla moja regenerowana... dostalem komplet kwitów i lata jak ta lala :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lata to dobrze :P ale 2 x to chyba za dużo :P No nie wnikam ale jak kogoś stać na tyle to robi za tyle. Ale raczej nie ma bardzo dużej różnicy czy nowa czy regenerowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej jest roznica w cenie jak regeneracja ok. 1000pln a nowa turbawka dobrze ponad 2000pln. A moja miala zdrowe muszle tylko wirnik sie wysypal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u Ciebie mniejsze koszty naprawy :)

no wiesz wszystko jest zalezne od uszkodzen, chociaz wydaje mi sie ze 1500pln to max. za regeneracje[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 17:41_________________________________________________ale jak mowilem, wedle uznania kazdy decyduje jak chce rozwiazac swoj problem... ja tylko daje swoja opinie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...