Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z pompką centralnego zamka


KubaTarnów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie , w moim audi uszkodzona byla pompa centralnego zamka ktora znajduje sie w boczku w bagazniku. Zakupilem taka sama pompe na szrocie i teraz chcialbym to podpiac lecz tutaj potrzebuje waszej rady gdyz po wpieciu tych wtyczek pompa nadal nie dziala , czy jest na to jakas kombinacja podpiecia zeby to zaczelo smigac jak sie nalezy? Prosze o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez obie pompki i sprawdz na innym aucie-może okablowanie w Twoim aucie ma gdzieś przerwę i pompka nie ma zasilania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tak jak by pracowala. czyli podlaczenie to tylko wpiecie tych wtyczek bez zadnych dodatkowych kombinacji

tak-jedynym problemem może być,że funkcje modułu komfortu mogą być inne-ale zamykać i otwierać kluczem powinno,jesteś pewien,że jest sprawna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz go rozebrac i zobaczyc czy jest cały a nawet podłaczyc pod zasilanie. U mnie w starej audi padlo sterowanie, silniczek byl dobry. W takim wypadku kupilem na allegro piloty z centralką która dawala zasilanie na pompkę- można bylo ustawic czas w sekundach :naughty: chodziło jak ta lala :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez to miałem pompka przestała działać i "tylko buczala" wiec wyciaglem ja rozebrałem wysuszyłem i działa jak należny :naughty:

kupiles na szrocie wiec moze i ta pompka jest zamoczona i nie chce ruszyc rozbierz wysusz suszarka i zloz

w moim przypadku to pomoglo ;l)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...