Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Po wymianie maglownicy brak zbieżności


bondzo83

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem regenerowaną maglownice i pojechałem na zbieżność, po ustawieniu przejechałem się, kierownica w prawo o 2 stopnie i ściąga na prawo, wracałem 3 razy na stacje niestety mechanik rozkłada ręce i nic nie może zrobić, na przyrządach jest ok a ściąga, byłem w innym warsztacie się podpytać ale pan mechanik powiedział że trzeba całą geometrię ustawić razem z tylną osią, dodam ze miesiąc temu ustawiałem na tej samej stacji geometrie po wymianie zawieszenia i wszystko było OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylna os jest na belce wiec sie jej nie ustawia wiec nie wiem o co chodzi temu mechanikowi, najlepiej pojedz do jeszcze innego.

skoro na przyrzadach jest wszystko ok to nie mam pojecia dlaczego ci sciaga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem jeszcze na innej stacji diagnostycznej i u nich także na przyrządach jest ok :(, rozmawiałem z fachowcem który regenerował maglownice i też nie wie o co chodzi, i jak mnie zapewniał podczas montażu też nie powinno nic się zepsuć i zamontować maglownicy źle się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jest możliwe że ta maglownica jest źle zregenerowana??

nie

225/55/r16

i tu masz odpowiedz. 225 to juz jest szerokie kolo i sciaga cie w koleinach. magiel po zregenerowaniu nie ma zadnych luzów i teraz duzo bardziej jest odczuwalne plywanie w koleinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna delikatnie popuscic srube na maglu ktora redukuje luzy ale czy to dobry pomysl to watpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...