Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Białe A4 w łódzkim - potrzebne na ślub. Kto ma?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pilnie poszukuje A4 w kolorze białym na własny ślub :> Mieszkam w łódzkim, jeśli ktoś z was posiada takowe i chciałby wpaść na ślub powozić mi tyłek to będę bardzo szczęśliwy :>. Oczywiście nie za darmo :naughty: Dziękuje

Opublikowano

A masz białą zmywalną farbę i dobrze płacisz??? :decayed:

Opublikowano

Jaki model A4? B5, B6, B7 czy B8?

Pytam poważnie, jak będę mógł to chętnie pomogę. Do tego napisz w łódzkim tzn. gdzie dokładniej? Może być na PW.

Opublikowano
  • Autor

Ślub będzie w Rawie Mazowieckiej - 60km od Łodzi, 85km od Wa-wy.

Jeśli chodzi o model to chyba od b6 w górę :naughty: sam jeżdżę b5 wiec chciałbym przejechać się czymś nowszym :naughty:

Fajnie by było znaleźć jakieś cabrio, ale zdaje sobie sprawę ze białych a4 w cabrio jest mało i nawet nie wiem czy ktoś z forum takowe posiada :mysli:

Moja dziewczyna marzy o białym S4 lub RS4 :decayed:

Opublikowano

Dzwon i mow jaka jest sprawa... albo jak jestez z Lodzi podjedz do komisu i zagadaj, moze akurat:

http://otomoto.pl/audi-a4-cabrio-full-opcja-polecam-C14209973.html

Ewentualnie nie będzie białe ale cabrio i nr bezpośrednio do właściciela...

http://otomoto.pl/audi-a4-nowy-model-zamiana-C14281214.html

Opublikowano
:decayed: Niedaleko mnie masz ten ślub, a na jakieś zaproszenie się załapie :gwizdanie: ? :decayed: :decayed: :decayed: [br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 11:06_________________________________________________Chłopaki jedziemy robić brame z Audi :naughty: albo eskortować kolege w kilkanaście audic :D to by było coś, osobiście bym chciał :decayed: a w środku białe cabrio :notworthy::good:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 11:07[hr]A tak w ogóle to wielkie gratulacje :banan3:
Opublikowano

to ja mam jeszcze bliżej :cool1: tylko, że nie biały kolor, a grafit lawa perłowy B8. Kiedy ten ślub? również gratuluję :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie panowie :naughty: ślub dopiero 18 czerwca 2011, ale zdając sobie sprawę z tego jak ciężko zdobyć białe a4 postanowiłem założyć temat jak najszybciej.

Auta z ogłoszeń w takim przypadku odpadają, no chyba ze któryś z Was takie autko kupi :decayed::hi:.

A co do eskorty to fajnie by było... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.