Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z zawieszeniem- nosi samochód- Słupsk


ferolo22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczach to tak mam problem z samochodem mam kombika i od jakiegoś czasu coś mi sie dziwnie zachowuje buja go trochę najgorzej na koleinach mnie nosi i czuje drżenie pd pedałem gazu lekkie tzn buda lekko drga dodam że amory już wymieniłem z tyłu jutro z przodu nowe zakładam wahacze bananowe jedna i droga strona wymienione końcówki drążków wymienione tarcze wymienione przód tył łożyska skrzynia robiona i pasek wymieniony i nadal nosi mnie już myślę że te 2.5 specjalnie mi daje tyle pracy i nic jakiś pomysł co to może być

dodam że już trzech mechaników gdybało i podejrzewają jak ja poduchę pod silnikiem ale od czego to noszenie ? może gumy na tylnej belce wywalone są już

najlepiej by było jak by ktoś kto jest ze słupska albo okolic pomógł ugryźć mi ten problem no i od razu najlepiej się poznać przy piwku i naprawie z ludźmi z okolicy czekam na chętnych i ewentualne porady co jeszcze mogę w tym nieszczęsnym samochodzie zrobić dziękuje za interesujące odpowiedzi i życzę miłego weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie byl podobny problem z takim noszeniem w sedanie wiec wymieniłem amory wahacze tylne gumy belki i na dodatek sprężyny i przestało bujać autkiem ale moje bylo strasznie miekie i to mogła byc przyczyna bujania teraz stoi sztywno i niema mowy o bujaniu wiec moze u ciebie jest podobnie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe specjalne sprężyny kupiłem wzmacniane bo jak dostałem oryginalne audi to tył mi siadł heh w sklepie robili takie oczy że jejku dopiero po zadzwonieniu do producentka to jakieś mi inne znaleźli i Oki wiec może to to jutro się przekonam ale coś wątpię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi sprężynami to to samo ja miałem jak z tylu wymieniałem to siadała mi niunia ze szok po asfalcie sie ciągnęła wiec w koncu założyłem od kombiaka i dopiero stoi jak powinien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wczoraj i w sumie dzisiaj walczyłem z zawiechą najgorzej przód poszedł cały dzień i cała noc zarwana powtórka 5 h temu ale zrobione i niby się poprawiło sprawdzałem wszystkie wahacze od razu i inne pierdoły niby oki jazda też całkiem niezła ale dalej czuje jakieś dziwne drgania pozostaje mi sprawdzenie poduszki pod silnikiem bo to może być winna ponieważ lekko samochód drga no i oczywiście magiel ubywa mi ostro płynu wspomagania więc może coś tam być albo wąż walnięty jak odetchnę i wypocznę to znowu walka ach te 2.5 :( no i oczywiście nikt ze słupska nie dał odezwy i pozostałem sam na polu wali hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć pamiętasz żeby wahacze dokręcać w pozycji roboczej-pisze bo walczyłes do pózna i mogłeś zapomnieć.Moim zdaniem tył masz miekki a tył jest cięższy w awancie i dlatego rzuca,jak chcesz to możesz jeszcze gumy powciskać między zwoje- wedle uznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak co do tyłu to siedzi pięknie wzmacniane sprężyny zdały egzamin przód też dokręciłem wszystko na kołach na maxa a więc luzik ale dalej coś delikatnie ciągnie przy większej prędkości troszkę już mam dość tego samochodziku i jutro na znajomy portal wystawiam i do żyda jak by ktoś chciał mam do sprzedania navi rsn plus antenę nie rekina przejscióke do zwykłej anteny navi oryginalna z 2004 od a6 bo do b6 tylko ta pasuje nie kradziona z kodem oryginalnym kosz pod 2 din do b5 i licznik pełny fis od s4 no i czujnik sprysków plus kostka i kostka do licznika hmm co jeszcze mam mam oryginalna antene do navi starszej dx plus wzmaczniaz antenowy i hmm wkłąd do popielniczki pod 2 din bez wysuwanej części 3 przewody do diagnozy jeden viaken zwykły do diagnozy drógi do crash daty i innych pierduł związanych z szybszym kasowaniem błedów w poduchach no i przewód z programikiem vag comander 1.4 jak coś to pisać a następne to chyba sharan bo na Q7 mnie nie stać ale fajna by była opcja eheehe może na Szwabi znajdę lekko bity to może po cichu przed żonką hehe no nic na razie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...