Skocz do zawartości
IGNOROWANY

FIS swieci tylko na pomaranczowo,a gdzie czerwony ???


Gumballer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukałem w archiwum i nie znalazłem, mam komputer FIS 1/2 i wyswietla sie na nim tylko pomaranczowy kolor ,czerwonego brak ale jak popatrze pod kątem to widac co sie wyswietlac powinno,tak jakby podswietlenie padło ,wie ktos moze jak to naprawic i jaki koszt ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Uszkodzony jest wyświetlacz licznika, częsta przypadłość tych wyświetlaczy, na allegro można poszukać, różne osoby proponują naprawę takiego wyświetlacza.

Przykładowy link do jednej z aukcji: http://moto.allegro.pl/item224034580_wyswietlacz_opel_omega_vectra_bmw_naprawa.html

Może ktoś z nich pomoże, a jeśli nie to trzeba by wymienić cały wyświetlacz na nowy, tylko nie wiem czy można kupić sam bez licznika.

Można rozebrać licznik i wyjąć ten wyświetlacz i podociskać wszystkie taśmy, złączki i blaszki które trzymają wyświetlacz. Możliwe ze trochę pomorze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wysiwtlacz działa tylko trzeba patrzec pod kątem zeby widziec co wyswietla,nie dizała tak jakby podswietlenie czerwone,no nic pobawie sie tak jak pisałes,dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że widac pod kątem to jest właśnie wina wyświetlacza (jest uszkodzony wyświetlacz albo jego podświetlenie). Gdyby działał poprawnie to było by widać normalnie. Trzeba się pobawić trochę może się uda. Zawsze warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wysiwtlacz działa tylko trzeba patrzec pod kątem zeby widziec co wyswietla,nie dizała tak jakby podswietlenie czerwone,no nic pobawie sie tak jak pisałes,dzieki.

Skoro są takie objawy, to na 99,9% wina podświetlenia. Zegary na stół i wymieniaj. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...